• Informacje na temat:

  bridget fonda

Artykuły na temat: bridget fonda
 • "Ally McBeal": Hit bez szczęścia

  Na początku 1997 r. szefowie FOX-a poprosili Davida E. Kelley’ego o stworzenie serialu, który "zatrzyma żeńską część widowni w przedziale wiekowym 18-34 po emitowanym wcześniej "Melrose Place" w ich stacji. Tak narodził się pomysł na "Ally McBeal". Uzasadnione obawy Kelly nie ukrywał, że w głównej roli widział Bridget Fondę. - Odmówiłam przeczytania scenariusza. Bałam się, że mi się spodoba...

 • Bridget Fonda w ciąży!

  Bridget Fonda (40 l.), znana amerykańska aktorka, córka słynnego Petera Fondy i bratanica Jane Fondy, oczekuje narodzin swego pierwszego dziecka. Nowy członek rodziny pojawi się na świecie w lutym 2005 roku.

 • Znacie? To oglądajcie!

  .... Zostanie szpiegiem, zawodowym zabójcą na usługach rządu, albo zginie. "Nikita" Bessona doczekała się w 1993 roku amerykańskiego remake'u, jako "Point of No Return" z Bridget Fondą. Film znany jest...

 • Wypadek Bridget Fondy

  Amerykańska gwiazda Bridget Fonda ( "Jackie Brown" ), córka Petera i bratanica Jane, trafiła do szpitala po wypadku samochodowym, jakiemu uległa w czwartek, 27 lutego. Samochód aktorki stoczył się z krętej drogi Pacific Coast Highway.

 • Peter Fonda w "Ocean's Twelve"

  Peter Fonda ( "Swobodny jeździec" ) wystąpił gościnnie w filmie "Ocean's Twelve" , będącym kontynuacją słynnej kryminalnej opowieści Stevena Soderbergha "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" . Informację tę aktor ujawnił w rozmowie z dziennikarką gazety "Westside Today".

 • Nagroda dla Petera Fondy

  Peter Fonda ( "Swobodny jeździec" ) zostanie uhonorowany nagrodą "Gary Cooper Spirit Of Montana Award". Wyróżnienie zostanie przyznane po raz pierwszy. Artysta odbierze je pod koniec września.

 • Klan Fondów na ekranie

  Legendarny aktor Peter Fonda ("Easy Rider") ma nadzieję, że jego siostra - znana aktorka Jane Fonda ("Barbarella"), zdecyduje się na powrót do kariery aktorskiej, ponieważ on i jego córka Bridget marzą o realizacji projektu, w którym wystąpią wszyscy troje.

 • Nagrody dla kowbojów kina

  Laura Dern ("Dzikość serca", "Jurassic Park III" ) i Bridget Fonda ( "Kryptonim Nina" , "Pocałunek smoka" ) złożyły hołd swoim sławnym ojcom, prezentując ich sylwetki podczas wręczania nagród Golden Boot Awards. Uroczysta ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się 10 sierpnia w Beverly Hills.

 • Nowa rola Jeta Li

  Jet Li ("Zabójcza broń 4", "Romeo musi umrzeć"), który w tym roku miał się pojawić na planie sequeli "Matrixa", ale w ostatniej chwili producenci ze względów finansowych zrezygnowali z niego, nie na długo był bez pracy. Mistrza wschodnich sztuk walki będziemy mogli w tym roku oglądać aż w dwóch filmach - "Kiss Of The Dragon" i "The One".

 • Mroźna Katarina Witt

  Słynna niemiecka łyżwiarka Katarina Witt zagra Królową Śniegu w filmowej adaptacji słynnej baśni Hansa Christiana Andersena. Projekt przygotowywany jest dla wytwórni Intermedia Films, odpowiedzialnej m.in. za widowisko "Terminator 3: Bunt maszyn" .

Zdjęcia na temat: bridget fonda
Wideo na temat: bridget fonda
 • Ramona i Beezus

  Ekranizacja cyklu bestsellerowych książek dziecięcych Beverly Cleary o przygodach niezwykle pomysłowej uczennicy szkoły podstawowej. W rolach głównych: Joey King ("Kwarantanna", seriale TV "Ekipa" i "Kryminalne zagadki Las Vegas"), Selena Gomez ("Mali agenci 3", serial TV "Hannah Montana"), Bridget Moynahan ("Ja, robot", "Suma wszystkich strachów"), John Corbett ("Moje wielkie greckie wesele", serial TV "Przystanek Alaska"), Sandra Oh ("Bezdroża", serial TV "Chirurdzy") i Ginnifer Goodwin...

 • Inwazja: Bitwa o Los Angeles

  Film opowiada o inwazji obcych na Ziemię. Główne starcie będzie miało miejsce w Los Angeles, gdzie marines muszą uratować ludzi, ukrywających się na przedmieściach, jednocześnie walcząc z atakiem najeźdźcy. Film nawiązuje do wydarzeń z 25 lutego 1942 roku, kiedy to mieszkańcy LA dostrzegli dziwny obiekt nad miastem. Działa przeciwlotnicze wystrzeliły w kierunku obiektu ponad 1500 pocisków, ale nie wiadomo czy został trafiony i czym w ogóle był…

 • Zamieszkajmy razem

  Niezależna Jeanie, grzeczna i układna Annie, sybaryta Albert, wieczny aktywista Jean oraz kobieciarz Claude przyjaźnią się od ponad czterdziestu lat. Mając na względzie swój podeszły wiek i wszystkie niedogodności, które się z nim wiążą, postanawiają zamieszkać razem. W ten sposób chcą się uchronić przed przymusową rozłąką i domem starców, gdzie byliby samotni i zdani na łaskę obcych osób. Wierzą, że razem są silniejsi i mogą sobie pomóc, kiedy nastaną ciężkie chwile. Z seniorami zamieszkuje...

Dyskusje na temat: bridget fonda