• Informacje na temat:

  bridget jones

Artykuły na temat: bridget jones
 • Bridget Jones powróci

  Renee Zellweger powróci wkrótce na duże ekrany w trzeciej częściej filmu o zabawnej dziennikarce Bridget Jones.

 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget Jones". Przed państwem znany-nieznany Hugh Grant!

 • Renée Zellweger i Blake Jenner razem w thrillerze Netflixa

  Netflix szykuje nowy thriller. W głównych rolach w nowej produkcji wystąpią Renée Zellweger ("Dziennik Bridget Jones") oraz Blake Jenner ("Glee", "Supergirl").

 • Elizabeth Banks: Po prostu blondynka

  Elizabeth Banks, którą oglądaliśmy w "Igrzyskach śmierci" i "40-letnim prawiczku", dołączyła do grupy blondynek, które od lat rozkochują w sobie kinowych widzów. Już w piątek, 6 lutego, w komedii "Dzień z życia blondynki" aktorka przekona nas, że czasami dowcipy o blondynkach wcale nie mijają się z prawdą.

 • "Singielka": "Jest trochę za gruba, trochę za brzydka i trochę niemądra"

  Pracuje w redakcji i szuka tego jedynego – to właśnie Elka, nasza polska Bridget Jones. Paulina Chruściel zdradza, co jest największą zaletą oraz... słabością tytułowej singielki.

 • Scenarzyści filmowi z całego świata będą obradować w Warszawie

  130 autorów filmowych scenariuszy, m.in. z USA, Izraela i Wlk. Brytanii weźmie udział w organizowanej w Warszawie 3. Światowej Konferencji Scenarzystów. Spotkanie rozpocznie się w środę. Jednym z prelegentów będzie współtwórca thrillera "Szczęki" Carl Gottlieb.

 • Indiana Jones mógł mieć wąsy

  Mógł zostać kinowym Indianą Jonesem, ale zdecydował się być telewizyjnym detektywem Thomasem Magnumem. Po ośmiu latach zrezygnował jednak z popularnego wówczas serialu "Magnum". Teraz wraca do telewizji i to w pięknym stylu - światowy ambasador wąsów, Tom Selleck.

 • "Śmieć" : Zgodnie z tytułem

  Tego, że fascynacja egzotyką w połączeniu z wnikliwą obserwacją i świeżym spojrzeniem może dać znakomite efekty, dowiedli choćby Danny Boyle i Łukasz Palkowski. To od nich Stephen Daldry mógłby się uczyć, jak robić filmy, które nie wywołują niesmaku. Taki pozostaje po projekcji "Śmiecia".

 • Moda na sukces

  Steffy nalega, aby Oliver pozwolił jej obejrzeć nagranie. Jones przekonuje ją, że na filmie wcale nie są Bridget i Owen. Córka Ridge'a obmyśla plan, aby...

 • Grażyna Wolszczak: Saute też jestem olśniewająca

  Dziewczyna z Pomorza, która bez ruchu na świeżym powietrzu nie wyobraża sobie życia. Co sprawia, że choć lata lecą, Grażyna Wolszczak wciąż wygląda rewelacyjnie? Dobre serce, wiara w siebie, optymizm, a może to, że kocha i jest kochana?

Zdjęcia na temat: bridget jones
Dyskusje na temat: bridget jones