• Informacje na temat:

  bridget moynahan aktorka

Artykuły na temat: bridget moynahan aktorka
 • Gisele Bündchen wybaczyła mężowi życiowy błąd

  ...r. Była zakochana po uszy, aż nagle dowiedziała się, że sportowiec zostawił dla niej swoją ówczesną partnerkę Bridget Moynahan (44 l.), która oczekiwała jego dziecka. Jej szczęście w jednym momencie(...) (8 l.), synka Toma i Bridget, pokochała go z całego serca. Wtedy Moynahan wpadła w furię. - To złodziejka mężczyzn. Przez takie kobiety jak ona cierpią dzieci, które zostają bez ojców! - grzmiała w mediach...

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Są już po ślubie

  Jak podał magazyn "US Weekly", ceremonia ślubna odbyła się w Santa Monica w Kalifornii. 28-letnia Bundchen i 31-letni Brady powiedzieli sobie "tak" w kameralnym gronie rodzinnym. Para spotykała się odkąd Brady w 2006 roku zakończył swój związek z aktorką Bridget Moynahan, z którą ma 16-miesięcznego syna. Bundchen wcześniej była związana z hollywoodzkim aktorem Leonardem...

 • Jako jedyny zna płeć dziecka

  Tom Brady, aktor i scenarzysta, w przeciwieństwie do swojej żony Gisele Bundchen, nie lubi niespodzianek: jako jedyny zna już płeć ich dziecka, które przyjdzie na świat w połowie grudnia.

 • Gisele Bundchen urodziła

  Jak twierdzi mąż modelki, para nie wybrała jeszcze imienia. Sam Tom nazywa nowo narodzonego syna "najcudowniejszym doświadczeniem w jego życiu". "Wszyscy mają się świetnie. Przyznam, że niewiele spałem" - informuje Tom. Bundchen (29 l.) po raz pierwszy została mamą, dla sportowca będzie to już drugie dziecko. Tom jest ojcem 2-letniego syna Jacka z aktorką Bridget Moynahan. Brady i Gisele...

 • Znana modelka została mamą

  Supermodelka Gisele Bündchen wraz z mężem amerykańskim futbolistą Tomem Bradym powitali na świecie nowo narodzonego synka. Oficjalną informację o narodzinach dziecka, sportowiec podał w środę, 9 grudnia.

 • Gisele Bundchen w ciąży

  ...kampanie reklamowe przyniosły jej 25 mln dolarów. 31-letni Brady ma jeszcze dziecko urodzone w 2007 roku z poprzedniego związku z aktorką Bridget Moynahan.

 • Bundchen nie jest jednak w ciąży

  Amerykański futbolista Tom Brady zaprzeczył w czwartek, jakoby jego żona, brazylijska supermodelka Gisele Bundchen była w ciąży.

 • Zaręczyli się

  Leonardo DiCaprio. Gdy modelka poznała Brady'ego, spotykał się on z aktorką Bridget Moynahan, z którą niedługo potem rozstał się. W sierpniu 2007 roku Moynahan urodziła Brady'emu syna.

 • Gisele Bundchen jest w ciąży?

  Modelka Gisele Bundchen spodziewa się dziecka ze swoim mężem, futbolistą Tomem Bradym - podają amerykańskie media.