• Informacje na temat:

  bridget moynahan zdjęcia

Artykuły na temat: bridget moynahan zdjęcia
 • Indiana Jones mógł mieć wąsy

  .... Reagan nie umiał oddzielić życia zawodowego od rodzinnego - w efekcie czego jego dwaj synowie (grają ich Donnie Wahlberg i Will Estes) zostali policjantami, a córka (Bridget Moynahan) prokuratorem...

 • Gwiazdy kontra Nicolas Cage

  Ethan Hawke ( "Złodziej życia" ), Jared Leto ( "Azyl" ), Bridget Moynahan ( "Rekrut" ), Jeffrey Wright ( "Shaft" ) i Donald Sutherland ( "Wzgórze nadziei" ) zagrają u boku Nicolasa Cage'a ( "Naciągacze" ) w filmie "Lord of War", który przygotowuje reżyser i scenarzysta Andrew Niccol. Budżet opowieści szacowany jest na 42 miliony dolarów.

 • Rośnie obsada "I, Robot"

  James Cromwell ( "Tajemnice Los Angeles" , "Suma wszystkich strachów" ) i Bruce Greenwood ( "Podwójne zagrożenie" , "Jądro Ziemi" ) zgodzili się wystąpić w filmie s-f "I, Robot". Zdjęcia do filmu opartego na twórczości Isaaca Asimova rozpoczęła się niedawno w Kanadzie. Główną rolę w tej osadzonej w przyszłości detektywistycznej opowieści gra Will Smith ( "Faceci w czerni 2" , "Bad Boys 2" ).

 • J. Caviezel w mrocznym thrillerze

  James Caviezel, znany z roli Jezusa w kontrowersyjnym filmie Mela Gibsona "Pasja" , będzie bohaterem thrillera "Unknown". Mroczna opowieść opisywana jest jako połączenie "Wściekłych psów" z "Memento" .