• Informacje na temat:

  brigitte

Artykuły na temat: brigitte
 • 54-letnia aktorka Brigitte Nielsen w ciąży!

  Brigitte Nielsen (54 l.), aktorka i była żona Sylvestra Stallone, jest w piątej ciąży.

 • Brigitte Bardot skończyła 80 lat

  Francuska aktorka Brigitte Bardot w niedzielę, 28 sierpnia, skończyła 80 lat. Symbolem seksu stała się w latach 50. i 60., a po wycofaniu z branży filmowej - została działaczką ochrony praw zwierząt. W ostatnich latach krytykuje muzułmanów.

 • Donald Trump skomentował wygląd Brigitte Macron

  Donald (71 l.) i Melania (47 l.) Trump spotkali się we Francji z Emmanuelem Macronem (39 l.) i jego żoną Brigitte (64 l.). Nie obyło się bez uszczypliwości ze strony prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

 • Brigitte Bardot: Do czego posunęła się z rozpaczy?

  Życie uczuciowe Brigitte Bardot (84 l.) od początku było pełne zawirowań. Aktorka dla miłości była skłonna do desperackich czynów, co udowodniła, gdy ojciec zabronił jej spotykać się z jej pierwszą miłością.

 • Brigitte Bardot i Roger Vadim: To on stworzył z niej kobietę

  Kochali się bardzo przed ślubem. Ale potem ich miłość wygasła. Niepoślednią rolę odegrały "uśmiercacze"...

 • 54-letnia Brigitte Nielsen urodziła piąte dziecko

  Brigitte Nielsen (54 l.), aktorka i była żona Sylvestra Stallone, urodziła piąte dziecko. Ojcem jest jej obecny partner - młodszy o 15 lat model i barman Mattia Dessi (39 l.), z którym związana jest od 2006 roku.

 • Kto jeszcze pamięta Anitę Ekberg?

  Była symbolem seksu lat 60. i 70. XX wieku i muzą Federico Felliniego. Nazwisko Anity Ekberg wymieniano jednym tchem z Audrey Hepburn, Jeanne Moreau, Brigitte Bardot, Jane Mansfield. Jednak gwiazdę spotkał gorzki los.

 • Brigitte Macron na rowerze! Ludzie przecierali oczy!

  Odkąd Brigitte Macron (65 l.) została pierwszą damą Francji, stała się łakomym kąskiem dla paparazzich i mediów bulwarowych. W końcu jej związek z Macronem wzbudził ogromną sensację. Starsza o 25 lat od swego wybranka Brigitte była jego nauczycielką. Uczucie było na tyle mocne, że przetrwało różne zawirowania i przeciwności. Dziś są szczęśliwym małżeństwem. Jednak ostatnio prezydentowa musiała...

 • Złote Maliny 2015: Znamy nominacje

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. W tym roku statuetki zostaną wręczone już po raz 35.

Zdjęcia na temat: brigitte
Wideo na temat: brigitte
 • Donald Trump komentuje wygląd Brigitte Macron

  Podczas wymiany uścisków dłoni i kurtuazyjnych formułek, prezydent USA patrzył z podziwem na Brigitte i komentował jej wygląd: "Jest Pani w takiej dobrej formie, naprawdę" - mówił zaskoczony.

 • Co Antosiewicz i Horodyńska sądzą o stylu Brigitte Macron i Agaty Dudy?

  Najstarsza szafiarka w Polsce, Magdalena Antosiewicz (40 l.) przyznała, że uwielbia styl małżonki prezydenta Macrona. Napomknęła też, że sama nosi identyczne kreacje, co polska prezydentowa Agata Duda. Uważa, że 64-letniej Brigitte Macron jak najbardziej wypada wkładać kuse spódniczki, ponieważ ma bardzo szczupłe nogi. Z kolei "samozwańcze guru mody", Joanna Horodyńska oceniła, że jest to dosyć

 • Krzysiek Gojdź: Polki powinny brać przykład z Brigitte Macron i też dbać o wygląd

  Zdaniem Krzysztofa Gojdzia Brigitte Macron (podobno 74 lata) już podczas kampanii wyborczej poddała się kilku zabiegom medycyny estetycznej, m.in. kuracji botoksem. Lekarz-celebryta uważa jednak, że pierwsza dama zachowuje umiar w stosowaniu medycyny estetycznej i Polki powinny brać z niej przykład! – Widać, że jest po miniliftingu, po wypełniaczach, po botoksie, ale kobieta w tym wieku powinna

Dyskusje na temat: brigitte