• Informacje na temat:

  brigitte bardot

Artykuły na temat: brigitte bardot
 • Brigitte Bardot: Do czego posunęła się z rozpaczy?

  Życie uczuciowe Brigitte Bardot (84 l.) od początku było pełne zawirowań. Aktorka dla miłości była skłonna do desperackich czynów, co udowodniła, gdy ojciec zabronił jej spotykać się z jej pierwszą miłością.

 • Brigitte Bardot skończyła 80 lat

  Francuska aktorka Brigitte Bardot w niedzielę, 28 sierpnia, skończyła 80 lat. Symbolem seksu stała się w latach 50. i 60., a po wycofaniu z branży filmowej - została działaczką ochrony praw zwierząt. W ostatnich latach krytykuje muzułmanów.

 • "Alternatywy 4": Brigitte Bardot PRL-u żałuje, że zrezygnowała z bycia mamą...

  Halina Kowalska cieszyła się przed laty mianem polskiej Brigitte Bardot. Miała - podobnie jak francuska seksbomba - blond włosy, idealną figurę i piękny biust, który w całej krasie podziwiać można było ma wielkich ekranach. Na początku lat siedemdziesiątych ubiegłego wielu była megagwiazdą i rozpalała zmysły setek tysięcy mężczyzn. Dzięki jej kreacjom i... biustowi przed kasami kin...

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

 • .... Ekspedientka ponoć była przekonana, że Maryla  to słynna francuska seksbomba, Brigitte Bardot (81 l.)! Rodowicz to porównanie wcale jednak nie przypadło do gustu! "Ona myślała, że jestem Brigitte...

 • Brigitte Bardot i Roger Vadim: To on stworzył z niej kobietę

  Kochali się bardzo przed ślubem. Ale potem ich miłość wygasła. Niepoślednią rolę odegrały "uśmiercacze"...

 • Brigitte Bardot krytykuje Catherine Deneuve

  Symbol seksu lat 50. i 60., dziś 76-letnia dama pozostaje wierna sobie. Brigitte Bardot , zagorzała obrończyni zwierząt, nie szczędzi słów krytyki Catherine Deneuve za noszenie futer.

 • Kto jeszcze pamięta Anitę Ekberg?

  Była symbolem seksu lat 60. i 70. XX wieku i muzą Federico Felliniego. Nazwisko Anity Ekberg wymieniano jednym tchem z Audrey Hepburn, Jeanne Moreau, Brigitte Bardot, Jane Mansfield. Jednak gwiazdę spotkał gorzki los.

 • Tadeusz Ross: Był o krok od śmierci

  Uczucie do polskiej Brigitte Bardot omal nie zakończyło się dla niego tragicznie. Odrzucony cierpiał, wiedząc, że swoimi wdziękami obdarowuje innego.

 • Zmarła Anita Ekberg

  Nie żyje szwedzka aktorka Anita Ekberg, jedna z największych gwiazd światowego kina lat 60. XX wieku. Zmarła 11 stycznia 2015 roku, wieku 83 lat w szpitalu w Rocca Di Papa, nieopodal Rzymu. Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Słodkie życie" ("La Dolce Vita") Federico Felliniego.

Zdjęcia na temat: brigitte bardot
Wideo na temat: brigitte bardot
 • "Alternatywy 4": Brigitte Bardot PRL-u żałuje, że zrezygnowała z bycia mamą...

  Halina Kowalska, czyli niezapomniana śpiewaczka Kolińska-Kubiak z "Alternatywy 4" i Wanda Paciorek z "W labiryncie", była jedną z największych gwiazd PRL-u - specjalistką od bardzo odważnych ról wymagających eksponowania ciała. Dziś aktorka, której sławę przyniosła kreacja w filmie "Nie lubię poniedziałku", ma 78 lat i razem z mężem mieszka w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Dyskusje na temat: brigitte bardot