• Informacje na temat:

  bring me to the horizon

Artykuły na temat: bring me to the horizon
 • Bring Me The Horizon po nagraniach

  Metalcore'owcy z brytyjskiej grupy Bring Me The Horizon ujawnili szczegóły czwartej płyty "Sempiternal".

 • Bring Me The Horizon na Orange Warsaw Festival 2014

  Metalcore'owcy z brytyjskiej grupy Bring Me The Horizon dołączają do składu Orange Warsaw Festival 2014.

 • Sezon samobójców

  Brytyjska, deathcore'owa formacja Bring Me The Horizon przygotowała drugą płytę "Suicide Season".

 • Pobity na scenie. Zobacz!

  Wokalista Oli Sykes z zespołu Bring Me The Horizon został brutalnie zaatakowany podczas koncertu zespołu w Salt Lake City w poniedziałek (3 października). Jeden z widzów zarejestrował incydent na kamerze.

 • Evanescence jak burza

  Po podboju rodzimego rynku, amerykańska grupa Evenescene robi furorę również w Wielkiej Brytanii. Singel "Bring Me To Life" zadebiutował na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów, detronizując znajdujący się tam od czterech tygodni utwór "Ignition Remix" R Kelly'ego.

 • The Kooks na Orange Warsaw Festival 2014

  Zespół The Kooks wystąpi na Orange Warsaw Festival 2014. Brytyjska grupa zagra 14 czerwca przed koncertem Florence And The Machine na Orange Stage.

 • Justin Timberlake trzęsie Anglią

  Już trzeci tydzień z rzędu najnowszy album Justina Timberlake'a "The 20/20 Experience" jest Numerem Jeden na Wyspach Brytyjskich.

 • Szalona jazda z Machine Head (nowa płyta "Bloodstone & Diamonds")

  Następca wydanego w 2011 roku albumu "Unto The Locust" kalifornijskiej formacji Machine Head, nie będzie nosić tytułu "Killers & Kings". Ósme studyjne dzieło Robba Flynna i kolegów przemianowano na "Bloodstone & Diamonds".

 • Outkast wystąpi na Orange Warsaw Festival 2014

  Amerykański duet hiphopowy OutKast wystąpi 15 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas Orange Warsaw Festival 2014 - ogłoszono na czwartkowej konferencji prasowej. Na imprezie zagrają także m.in. Kings Of Leon, Pixies i Florence and the Machine.

 • Brazen Abbot winny grzechu

  Nikolo Kotzev, bułgarski multiinstrumentalista i producent, podał już tytuł oraz zawartość nowej płyty swojego zespołu Brazen Abbot. Album nazywa się "Guilty As Sin", a w jego powstawaniu gościnny udział wzięło kilku znanych muzyków. Premiera przewidziana jest już na początek grudnia. Tymczasem Nikolo zakończył naukę na wyższej uczelni muzycznej.

Wideo na temat: bring me to the horizon
 • The Box. Pułapka

  Jeśli naciśniesz przycisk umieszczony w tym pudełku zdarzą się dwie rzeczy: gdzieś na świecie jedna osoba umrze, a ty otrzymasz milion dolarów. Na decyzje masz 24 godziny. Czy naciśniesz przycisk? "The Box. Pułapka" to niezwykłe połączenia "Niemoralnej propozycji" i "Zagubionej autostrady". Trzymająca w niezwykłym napięciu historia zdesperowanego małżeństwa, Normy (Cameron Diaz) i Arthura (James Marsden) Lewisów, które staje przed upiornym dylematem w chwili, gdy tajemnicze szklane pudełko...

 • The Social Network

  To kolejny film najciekawszego reżysera ostatnich lat, twórcy takich obrazów jak "Siedem", "Podziemny krąg"; Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Historia opowiada o powstaniu portalu Facebook. Jedną z głównych ról gra Justin Timberlake. Pewnego październikowego wieczoru w 2003 roku, po zerwaniu z dziewczyną, Mark (Jesse Eisenberg) włamuje się do uniwersyteckiej sieci komputerowej i tworzy stronę internetową będącą bazą studentek Harvardu. Następnie umieszcza obok siebie zdjęcia dziewcząt i...

 • Dirty Sanchez: The Movie

  Czterech świrów znanych ze skandalizującego TV Show postanowiło jeszcze mocniej przegiąć pałę i nakręcić pełnometrażową relację ze swoich niedopuszczalnych wybryków. Idea jest prosta - oto sam Szatan zainteresował się chłopakami z bandy Dirty Sanchez i rzucił im wyzwanie: objadą świat z diaboliczną misją albo na zawsze utkną w czyśćcu. Na czym polega misja? Chłopaki odwiedzają sześć egzotycznych miejsc na świecie, by w każdym z nich wykręcić nieziemski numer w oparciu o jeden z siedmiu...