• Informacje na temat:

  britney małżeństwo

Artykuły na temat: britney małżeństwo
 • Britney Spears: Ojciec zabrania jej małżeństwa!

  Ojciec Britney Spears (32 l.), który nadal jest jej prawnym opiekunem, nie chce, by jego córka po raz kolejny wychodziła za mąż!

 • Britney Spears: Kosztowne małżeństwo

  Małżeństwo Britney Spears (24 l.) z Kevinem Federlinem (28 l.) mogło kosztować popularną wokalistkę nawet do 45 milionów dolarów. Tyle zarobków przepadło jej w ciągu dwóch lat trwania tego związku - wynika z dokumentów złożonych w sądzie, do którego trafił pozew o rozwód z K-Fedem.

 • Były mąż Britney Spears opowiedział o ich 55-godzinnym małżeństwie!

  Jason Alexander (37 l.) przerwał milczenie na temat ślubu z Britney Spears (37 l.), który został niemal od razu anulowany.

 • Britney Spears ratuje małżeństwo

  Nie ustają plotki na temat konfliktu tlącego się od dłuższego czasu w małżeństwie Britney Spears (25 l.) i Kevina Federline'a. Popularna piosenkarka zamierza uciec od wścibskich dziennikarzy i przeprowadzić się z rezydencji w Malibu do rodzinnej miejscowości Kentwood, w Luizjanie, by w zaciszu ratować zagrożony związek.

 • Britney Spears znów zaręczona?!

  Wszystko wskazuje na to, że Britney Spears (33 l.) po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu!

 • Britney Spears: "Cudowne" małżeństwo

  Kevin Federline, mąż Britney Spears, na pytanie o ich rozwód, zadane mu podczas niedawnego wywiadu radio wego, wybuchnął tylko śmiechem. Tancerz - i być może przyszły gwiazdor hip hopu - zdementował wszystkie plotki dotyczące kryzysu słynnego małżeństwa.

 • Britney Spears nadal przeżywa rozstanie z chłopakiem? Wyzywa innych ze sceny!

  Britney Spears (33 l.) rozstała się z Charliem Ebersolem (32 l.) dwa miesiące temu, jednak nadal przeżywa ten fakt.

 • Britney Spears: Hawaje uratują małżeństwo?

  Britney Spears wydała ostatnio ponad 5 milionów dolarów na posiadłość znajdującą się na Hawajach. Amerykańska wokalistka chce wyjechać tam z mężem Kevinem Federlinem i uratować rozpadające się małżeństwo.

 • Britney Spears wyszła za mąż?!

  Jedna z gazet twierdzi, że Britney Spears (35 l.) poślubiła swojego chłopaka w tajemnicy!

 • Britney i Kevin oficjalnie

  Małżeństwo Britney Spears i Kevina Federline'a zostało urzędowo zatwierdzone. Słynna para podpisała już stosowne dokumenty. Teraz ich małżeństwo stało się legalne w świetle prawa.

Zdjęcia na temat: britney małżeństwo
Wideo na temat: britney małżeństwo
 • Melasa

  Młode małżeństwo, Aldo i Monica, stara się znaleźć sposób na przetrwanie w kubańskim miasteczku.

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Supermarket

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.