• Informacje na temat:

  britney marzyła

Artykuły na temat: britney marzyła
 • Britney rzuciła faceta, bo nie chciał uprawiać z nią seksu

  Rozstanie Britney Spears z Jasonem Trawickiem dla wielu było sporym zaskoczeniem. Powodem okazały się problemy w sypialni...

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Spears sprzedaje dom

  Ojciec Britney Spears zamierza sprzedać dom gwiazdy w ramach upłynniania jej majątku - okazało się we wtorek w sądzie.

 • Marzenia Britney Spears

  Okazuje się, że i wielkie gwiazdy mają swoje marzenia. W ankiecie magazynu "Marie Claire" 22-letnia Britney Spears zwierzyła się z tego, co chciałaby osiągnąć, gdy stuknie jej trzydziestka.

 • ...licznych romansów i wielkiej miłości do kobiet. Jedną z jego wcześniejszych partnerek była sama Britney Spears. Para spotykała się blisko 10 lat temu, gdy piosenkarka odnosiła największe sukcesy w show(...) odmienne podejście do życia. Starsza aktorka marzyła o stabilizacji, Ryan o kolejnych imprezach. Joanna Brodzik była niesamowicie zakochana z swoim koledze Bartku Świderskim. W wywiadach obwieszczała...

 • Marzenie Britney Spears

  Już wkrótce do sklepów trafi druga seria perfum sygnowanych nazwiskiem Britney Spears. Tym razem kolekcja została nazwana "Fantasy" ("marzenie", "wyobraźnia").

 • Alfabet "Glee"

  .... L jak lista gwiazd  Na przestrzeni sześciu lat przez "Glee" przewinęło się wiele osobistości muzyki i ekranu. Ponad 20 gwiazd, a wśród nich m.in. Britney Spears, Neil Patrick Harris, Gwyneth Paltrow...

 • Britney pozwana

  Znamy więcej szczegółów w sprawie pozwu scenarzysty Christophera Merilla przeciwko Britney Spears, MTV i wytwórni Paramount Pictures. Mężczyzna domaga się 30 milionów dolarów, twierdząc, że pozwani wykorzystali jego scenariusz "Dream Alive" w filmie "Crossroads - Dogonić marzenia" z 2002 roku, w którym na dużym ekranie zadebiutowała Britney.

 • Britney przed sądem?

  Scenarzysta Christopher Merrill zażądał wielomilionowego odszkodowania od Britney Spears i producentów filmu "Crossroads - Dogonić marzenia", w którym popularna wokalistka zagrała jedną z głównych ról. Twierdzi bowiem, że istnieją "szokujące podobieństwa" pomiędzy filmem "Crossroads - Dogonić marzenia" i jego scenariuszem "Dream Alive".

 • Britney domokrążcą

  Pod koniec marca rozpoczną się zdjęcia do filmu "In The Pink". Ta komedia o kilku kobietach, sprzedających kosmetyki w domach, to druga produkcja w której zagra Britney Spears. Popularna wokalistka ma nadzieję, że "In The Pink" nie powtórzy klapy "Crossroads - Dogonić marzenia" w którym zadebiutowała na dużym ekranie.