• Informacje na temat:

  britney nie nosi

Artykuły na temat: britney nie nosi
 • Zjadliwy list do Britney

  Wdowa po znanym producencie telewizyjnym,Aaronie Spellingu, zamieściła ostatnio w internecie list adresowany do Britney Spears (26 l.) w którym wzywa ją, aby zaczęła gustowniej się ubierać i nie obnażała zaniedbanego ciała.

 • Britney Spears kelnerką?

  Britney Spears ma nowe plany zawodowe. Co ciekawe, nie są one związane z jej karierą sceniczną. Piosenkarka postanowiła bowiem zostać kelnerką w restauracji ojca. W tym celu przeszła już wstępne szkolenie.

 • Wielki powrót Britney!

  Britney Spears dużo czasu kazała czekać na swoją nową płytę. Ostatnimi czasy skupiała się głównie na skandalach wokół swojej osoby i nie pozwalała napisał o sobie nic, co nie zawierałoby chociaż maleńskiego pejoratywnego pierwiastka.

 • Britney Spears rozwodzi się!

  Po dwóch latach zakończyło się jedno z najpopularniejszych małżeństw show biznesu. We wtorek, 7 listopada, w sądzie w Los Angeles Britney Spears (24 l.) wniosła pozew o rozwód z Kevinem Federlinem (28 l.). Wokalistka uzasadnia go "nierozwiązywalnymi różnicami", choć raptem we wrześniu urodziła ich drugiego wspólnego syna.

 • Britney "umysłowo niezdolna do działania"

  Lekarze z Centrum Medycznego UCLA zdiagnozowali Britney Spears (26 l.) jako "umysłowo niezdolną do działania". Piosenkarka przebywa w klinice od kilku dni, a znalazła się tam po interwencji rodziców, w porozumieniu z jej osobistym psychiatrą.

 • Britney urodzi córkę?

  Do mediów przedostaje się coraz więcej informacji i plotek na temat ciąży 23-letniej Britney Spears. Według najnowszych doniesień, popularna wokalistka podobno urodzi córeczkę, a poród ma się odbyć jesienią, prawdopodobnie we wrześniu. Obecnie Britney, wraz z mężem Kevinem Federlinem, spędza wakacje na Florydzie.

 • "Będę nosić stanik", czyli noworoczne postanowienia gwiazd

  Gwiazdy również mają swoje słabości. Najlepszym czasem walki z sobą jest początek nowego roku, kiedy każdy z nas postanawia coś zmienić w swoim życiu.

 • Britney Spears: Koniec z kabałą?

  Na oficjalnej stronie Britney Spears pojawiła się krótka informacja od popularnej wokalistki, że nie studiuje ona już kabały, popularnej szczególnie wśród gwiazd judaistycznej mistyki. "Moją religią jest moje dziecko" - można przeczytać na witrynie Britney.

 • "Potrafi się nie myć przez wiele dni"

  Były ochroniarz Britney Spears atakuje gwiazdę po raz kolejny. Fernando Flores tym razem opowiada w mediach o tym, jakoby jego była pracodawczyni w ogóle nie dbała o higienę.

 • Britney Spears już zaręczona?

  Ta wiadomość na pewno złamie serca milionom fanów Britney Spears płci męskiej, którzy wierzyli, że ich ulubienica jeszcze długo będzie cieszyć się wolnym stanem i zachowa swoje dziewictwo. Wszyscy dziennikarze i fani amerykańskiej gwiazdy muzyki pop są w szoku po tym, jak do wiadomości opinii publicznej trafiła informacja, że młoda piosenkarka zaręczyła się ze swym chłopakiem Justinem