• Informacje na temat:

  britney spears awards

Artykuły na temat: britney spears awards
 • Britney Spears zmartwychwstaje

  Piosenkarka i ostatnimi czasy skandalistka Britney Spears (25 l.) zamierza zaprezentować swoją najnowszą piosenkę "Cry" podczas gali MTV Video Music Awards w Las Vegas 9 września.

 • Britney Spears krytykowana

  Britney Spears w czwartek, 6 września, podczas uroczystości wręczenia nagród MTV Video Music Awards, zaprezentuje swym fanom nowy singel zatyutłowany "I'm A Slave 4 U". W trakcie występu młoda woaklistka ma podobno zachowywać się bardzo wyzywająco i nieprzyzwoicie, a uroku ma jej dodać towarzystwo czterech gepardów. Wzbudziło to jednak spore kontrowersje.

 • Nowa płyta Britney Spears

  Piosenkarka Britney Spears wyda nową płytę "Circus" w swoje 27. urodziny, 2 grudnia tego roku - poinformowała wytwórnia powracającej gwiazdy popu.

 • Madonna podrywa Britney Spears!

  Czy Madonna po raz kolejny wywoła skandal i publicznie pocałuje Britney Spears?

 • Britney Spears: lesbijka, striptizerka, zabójczyni

  Britney Spears ma podobno zagrać w nowym filmie Quentina Tarantino. Upadła gwiazdka ma wcielić się w rolę zabójczyni Varli, która przy okazji, jak to zwykle bywa u Tarantino, jest na dodatek striptizerką i lesbijką, a nowy obraz będzie remake'iem kultowego filmu z 1965 roku pod tytułem "Faster Pussycat! Kill! Kill!".

 • Britney Spears króluje na rozdaniu American Radio Music Awards

  Britney Spears po raz kolejny w ostatnim czasie zdystansowała swoją konkurentkę Christinę Aguilerę. Tym razem była główną atrakcją ceremonii rozdania nagród American Radio Music Awards, która odbyła się w sobotę, 4 listopada, w Las Vegas. Jest to tym ciekawsze, że artystka w ogóle się na imprezie nie pojawiła.

 • Spears dostanie kolejną szansę

  Szefowie telewizji MTV zastanawiają się nad zaproszeniem gwiazdy pop Britney Spears (26 l.) na wrześniową galę wręczania nagród Video Music Awards (VMA). Na ubiegłorocznej imprezie miał miejsce katastrofalny "comeback" piosenkarki.

 • Britney Spears przyspiesza

  Jeszcze w grudniu tego roku ma się pojawić nowy album Britney Spears, którym wokalistka planuje znów podbić listy przebojów.

 • Britney Spears ma swoją gwiazdę na hollywoodzkiej Alei Sław. 22-letnia wokalistka jest najmłodszą reprezentantką tej profesji, jaka kiedykolwiek została uhonorowana tym wyróżnieniem.

 • Britney w bieliźnie

  Spore wrażenie zrobiła w niedzielę, 9 września, Britney Spears...

Wideo na temat: britney spears awards
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Notorious

  "MAM DO OPOWIEDZENIA WAŻNĄ HISTORIĘ" - JAK NARODZIŁ SIĘ "NOTORIOUS" Wallace przyszedł na świat 21 maja 1972 roku. Wychowywał się w jednej z najbiedniejszych dzielnic Brooklynu - Bedford Stuysvesant. Dość wcześnie objawił się jego talent - jako nastolatek już nagrywał. Był inteligentny i dobrze się uczył, ale w wieku 17 lat rzucił szkołę i zaczął handlować narkotykami - okoliczni dealerzy nie narzekali na brak gotówki i żyli po królewsku; Christopher też o tym marzył. Narodziny córki jeszcze...