• Informacje na temat:

  britney spears bez majtki

Artykuły na temat: britney spears bez majtki
 • Andrzejewicz bez majtek!

  Gosia Andrzejewicz (23 l.) zdecydowała się postawić nie tylko na swój głos i twórczość. Na jednej z ostatnich imprez pokazała się w kusej sukience, pod którą nie miała bielizny. Tym samym piosenkarka wpisuje się w poczet gwiazd takich, jak Paris Hilton (26 l.) czy Britney Spears (25 l.).

 • Mama Britney o córce

  Lynne Spears po raz pierwszy wypowiedziała się w mediach o problemach, jakie od jakiegoś czasu ma ze swoim życiem jej 25-letnia córka. Twierdzi ona, że Britney ma już za sobą najgorszy okres i teraz stara się dojść do równowagi psychicznej.

 • Mandaryna pokazała wszystko

  Modę na wychodzenie bez majtek na imprezy wylansowały hollywoodzkie celebrities Paris Hilton (26 l.) i Britney Spears (26 l.). Mandaryna, zainspirowana ich pomysłem, postanowiła pójść o krok dalej.

 • ...i... przebiła nim wszystkie rodzime celebrytki. Nie zabrakło pisków i pupy odzianej w cieliste majtki. Zobacz TUTAJ Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli ślub! Tę wiadomość potwierdził rzecznik pary w miniony czwartek. Aktorzy pobrali się w sobotę, 23 sierpnia, we Francji. Jako jednym z nielicznych udało im się zachować tę informację w tajemnicy. Gratulujemy! Britney Spears nie ma...

 • Britney Spears bez majtek

  Britney Spears (24 l.), po niedawnym rozstaniu z mężem Kevinem Federlinem (28 l.), chyba na dobre zamierza porzucić wizerunek dobrej matki i żony. Ostatnio wokalistka kilkakrotnie pojawiła się w modnych klubach u boku znanej imprezowiczki Paris Hilton. W piątek, 24 listopada, zabawa musiała być zaiste przednia, skoro Britney pojawiła się w klubie bez... majtek.

 • Prawda o występie Britney

  Do mediów przecieka coraz więcej szczegółów dotyczących niezbyt udanego powrotnego występu Britney Spears.

 • Krótki poradnik prowokatora

  Zazdrościsz Dodzie popularności? Nie możesz zrozumieć, dlaczego publiczność wciąż spija każde słowo zesłane światu przez Michała Wiśniewskiego? Uważasz, że sam robisz dobrą muzykę i ktoś mógłby się w końcu tobą zainteresować? A może kiedyś już byłeś na świeczniku, lecz nie potrafisz na niego wrócić? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie.