• Informacje na temat:

  britney spears jej urodziny

Artykuły na temat: britney spears jej urodziny
 • Britney Spears wychodzi za mąż!

  Britney Spears (32 l.) w końcu znalazła miłość swojego życia. Piosenkarka prawdopodobnie już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu!

 • Will.i.am: 10 faktów o gwieździe The Black Eyed Peas

  15 marca 2015 roku, wokalista, autor tekstów, producent oraz członek The Black Eyed Peas, Will.i.am, obchodzi 40. urodziny. Z tej okazji warto poznać kilka interesujących faktów z jego życia.

 • Britney Spears po raz pierwszy o zdradzie i rozstaniu!

  Britney Spears (32 l.) przyznała otwarcie, że jej narzeczony ją zdradził!

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Nowa płyta Britney Spears

  Piosenkarka Britney Spears wyda nową płytę "Circus" w swoje 27. urodziny, 2 grudnia tego roku - poinformowała wytwórnia powracającej gwiazdy popu.

 • Britney Spears: Kosztowne urodziny męża

  Britney Spears wydała ponad 100 tysięcy dolarów na imprezę urodzinową męża Kevina Federline'a.

 • Britney Spears wściekła na byłego

  Britney Spears rozpoczęła otwartą walkę z byłym mężem, Jasonem Alexandrem i portalem Star Magazine. Piosenkarkę rozzłościły - jak sama mówi - "fałszywe doniesienia", jakoby jej obecny partner, Jason Trawick bił ją.

 • Britney Spears świętowała urodziny... w sali prób

  Amerykańska piosenkarka Britney Spears nie ma czasu na imprezy. Jej harmonogram pracy napięty jest do tego stopnia, że nawet w dniu swoich urodzin gwiazda nie mogła pozwolić sobie na zabawę - świeczki na torcie zdmuchnęła w przerwie prób do koncertu.

 • "Czuję się jak stara baba"

  Amerykańska piosenkarka Britney Spears powiedziała ostatnio, że jej życie pod kontrolą ojca jest tak monotonne, że czuje się stara i nudna.

 • Złóż życzenia Britney Spears!

  2 grudnia to nie tylko data amerykańskiej premiery albumu "Circus" Britney Spears, ale i dzień 27. urodzin wokalistki.

Wideo na temat: britney spears jej urodziny
 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...

 • Jej droga

  Luna i Amar to kochająca się para młodych Bośniaków, która musi stawić czoła przeciwnościom losu zagrażającym ich związkowi. Dowiadują się, że aby zachować nadzieję na upragnione dziecko, powinni porzucić rozrywkowy tryb życia. Co gorsza, Amar zostaje zwolniony z pracy za nadużywanie alkoholu. Załamanemu mężczyźnie pomocną dłoń podaje kolega z wojska, który przeszedł na wahabizm - radykalną odmianę islamu. Pozornie niewinna praca nauczyciela informatyki sprawia, że również Amar odnajduje sens...

 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...