• Informacje na temat:

  britney spears justin

Artykuły na temat: britney spears justin
 • Jessica Biel i Justin Timberlake uratowali związek! Wybaczyła mu?

  Jeszcze do niedawna ich małżeństwo wisiało na włosku. Wszystko przez wybryk Justina Timebrlake'a... Jednak wygląda na to, że czas leczy rany i Jessica Biel wybaczyła mu jego przewinienia.

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Justin Timberlake i Ryan Gosling znają się od dziecka!

  W sieci pojawiło się wspólne zdjęcie Justina Timberlake'a (34 l.) i Ryana Goslinga (34 l.) z dzieciństwa. Urocze?

 • Wiekopomne 12 minut, czyli przegląd koncertów z Super Bowl

  Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego to jedna z najsłynniejszych imprez sportowych na świecie. Jego stałym elementem jest 12-minutowy koncert w przerwie meczu, tzw. "halftime show". Z okazji tegorocznego Super Bowl (1 lutego) przypominamy najsłynniejsze z nich.

 • Justin Timberlake: Kolega wygadał się na temat ciąży jego żony!

  Jessica Biel (32 l.) i Justin Timberlake (33 l.) unikają pytań na temat rodzicielstwa. Prasie donoszą za to ich znajomi!

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Britney i Justin składają hołd Jacksonowi

  Britney Spears i Justin Timberlake oddają część zmarłemu "królowi popu", Michaelowi Jacksonowi.

 • Justin ostrzega Britney Spears

  Justin Timberlake, wokalista boysbandu 'N Sync i narzeczony Britney Spears, ostrzegł swoją lubą, aby podczas występów nie przywdziewała skąpych strojów, gdyż w ten sposób daje zły przykład innym nastolatkom. Zaskoczonym fanom ujawnił, że nie stracił jeszcze cnoty i poczeka z tym do nocy poślubnej.

 • Justin Timberlake nieszczęśliwy

  Piosenkarz i aktor Justin Timberlake zaczyna rozumieć, jaki wpływ na jego życie wywarł rozwód rodziców. Choć w momencie ich rozstania miał zaledwie trzy lata, jest przekonany, że to dlatego sam ma problemy ze stworzeniem szczęśliwego związku.

 • Justin chce pomóc Britney

  Były chłopak Britney Spears - Justin Timberlake, zaoferował pomoc wywołującej skandal za skandalem piosenkarce.

Wideo na temat: britney spears justin
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...