• Informacje na temat:

  britney spears tańczy

Artykuły na temat: britney spears tańczy
 • Britney Spears rozstała się z chłopakiem!?

  W ostatnich miesiącach Britney Spears (37 l.) przeżywała trudne chwile. Artystka trafiła do zamkniętej kliniki psychiatrycznej, gdzie specjaliści pomagali jej w radzeniu sobie z fatalnym nastrojem związanym ze złym stanem zdrowia ojca. Teraz Britney będzie musiała zmierzyć się z sercowymi kłopotami, bo wszystko wskazuje na to, że znów została singielką.

 • Kylie Minogue tańczy dla Giorgio Morodera (klip "Right Here, Right Now")

  Jeden z najstarszych, aktywnie działających DJ-ów świata - Giorgio Moroder - zaprezentował na swoim kanale na Youtube teledysk do oficjalnego singla ze swojej nowej, pierwszej od 30 lat płyty.

 • ...i pisarkę Emmę Forrest. Przedtem aktor spotykał się z m.in. Britney Spears, Angeliną Jolie, Paris Hilton, agentką Amelią Warner (z którą rozwiódł się po trzech miesiącach) i modelką Kim Bordenave(...) po Rynku i wstąpili do restauracji. "Zamówili herbatę i cappuccino. Przytulali się i całowali. Byli tak wyluzowani, że podczas płacenia rachunku zaczęli tańczyć. Alicja miała na sobie czarne dżinsy...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Potłuczone lustra. Wywiad z Charli XCX

  - Bycie kobietą w świecie popu prowokuje stereotyp, że tylko stoję na scenie i wyśpiewuję piosenki, które ktoś włożył mi w usta - obrusza się w rozmowie z Interią znana z przeboju "Fancy" Charli XCX.

 • Britney Spears i "Gangnam Style"

  Amerykańska piosenkarka Britney Spears tańczy z w duecie z koreańskim gwiazdorem Psy!

 • Wiele emocji wzbudza rozpoczęte w poniedziałek, 26 kwietnia, tournee Britney Spears po Wielkiej Brytanii. Ze względu na seksualne prowokacje gwiazdy i jej zespołu, niektórzy rodzice wyprowadzali z sali swe pociechy. Część fanów kwestionuje też wokalne umiejętności amerykańskiej piosenkarki.

 • Britney Spears razy sześć

  W internecie znalazło się już aż sześć oficjalnych zapowiedzi najnowszego, niecierpliwie oczekiwanego przez fanów wideoklipu Britney Spears do przeboju "Hold It Against Me". Wszystkie możecie obejrzeć poniżej.

 • Szokujący film Britney Spears

  Debiutancki film Britney Spears, zatytułowany "Crossroads", zaczyna wywoływać w Stanach Zjednoczonych coraz więcej kontrowersji. Na początku, po kilku zamkniętych pokazach, mówiło się, że jest on po prostu nieudany. Teraz pojawiają się głosy krytykujące producentów obrazu za umieszczenie w nim scen gwałtu, pokazywanie nieletnich pijących alkohol i nastolatek w ciąży.

 • Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, która niedawno odmówiła współpracy z Gregiem Darkiem, reżyserem, o którym dowiedziała się, że w przeszłości reżyserował filmy porno, zatrudniła do prac nad swym nowym teledyskiem fotografa Herba Rittsa. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że sławę uzyskał on dzięki... kontrowersyjnym zdjęciom nagich kobiet.

Wideo na temat: britney spears tańczy
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Fish Tank

  Nagrodzony przez Jury festiwalu w Cannes 2009 film w reżyserii uhonorowanej Oscarem Andrei Arnold. Przejmująca opowieść o dorastaniu i walce o swoje marzenia. Mia ma 15 lat. Nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie potrzebuje nikogo. Jej silny charakter i agresywna postawa budzą strach rówieśników. Gdy jest sama - tańczy. I wierzy w to, że kiedyś spełni swoje marzenia. Pewnego dnia jej matka przyprowadza do domu tajemniczego mężczyznę o imieniu Connor. Jego nieoczekiwana obecność wzburzy...