• Informacje na temat:

  britney straciła dzieci

Artykuły na temat: britney straciła dzieci
 • Britney straciła dzieci!

  Stało się - sąd odebrał Britney Spears (26 l.) prawo do opieki nad Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem. W środę 3 października opiekę nad chłopcami ma przejąć były mąż piosenkarki, 29-letni Kevin Federline.

 • Britney Spears straciła dzieci!

  Sąd odebrał amerykańskiej piosenkarce prawo opieki nad dwójką synów!

 • Britney Spears dostała pracę w kasynie

  Piosenkarka straciła właśnie posadę jurorki w kolejnej edycji "X Factora". Nie musiała jednak długo czekać na kolejne intratne oferty. Menedżer gwiazdy wyjawił, że Britney rozważa propozycje dwóch(...)" - wyjawił jej menadżer Larry Rudolph. Spears miałaby występować pięć razy w tygodniu. Przeprowadzka do Las Vegas wydaje się więc nieunikniona.  "Nie jestem pewien czy Las Vegas to dobry pomysł. Britney nie...

 • Dlaczego Britney straciła dzieci?

  Piosenkarka straciła tymczasowo prawo do opieki nad swoimi dwoma synami, gdyż nie poddawała się okresowym testom na obecność alkoholu i narkotyków w organizmie, a poza tym nie miała kalifornijskiego prawa jazdy.

 • Britney straci dzieci?

  Perspektywa pozbawienia piosenkarki praw rodzicielskich staje się coraz bardziej realna. W środę 25 lipca Britney Spears (26 l.) postanowiła zabrać dwójkę swoich dzieci - 22-miesięcznego Seana Prestona i 10-miesięcznego Jaydena Jamesa na krótkie wakacje do Las Vegas.

 • Kiedy Britney straciła dziewictwo?

  Piosenkarka Britney Spears zaczęła upijać się w wieku 13 lat, dziewictwo straciła rok później, a kiedy miała 15 lat, poznała narkotyki - wyjawiła jej matka, Lynne Spears w swojej szokującej książce.

 • Britney Spears w sądzie

  Amerykańska gwiazda pop Britney Spears spotkała się we wtorek w sądzie ze swoim byłym mężem, aby porozmawiać o opiece nad dziećmi.

 • Britney i dzieci łączy więź

  Piosenkarka Britney Spears spędziła w tym tygodniu sporo czasu ze swoimi synami.

 • Spears straciła miliony

  Ostatnie zawirowania w życiu osobistym Britney Spears kosztowały piosenkarkę fortunę. Jak donosi gazeta "Los Angeles Times", gwiazda musiała zapłacić swoim prawnikom za reprezentowanie jej 2,7 miliona dolarów.

 • Oddajcie Britney Spears dzieci!

  Mimo swoich wybryków piosenkarka powinna mieć możliwość widywania swoich synów kilka razy w tygodniu - uważa większość osób przepytanych przez agencję Reuters.

Wideo na temat: britney straciła dzieci
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...