• Informacje na temat:

  britney w ciąży

Artykuły na temat: britney w ciąży
 • Britney Spears spodziewa się dziecka?

  Zagraniczne media i fani Britney Spears (35 l.) spekulują na temat jej rzekomej ciąży. A wszystko przez jedno zdjęcie…

 • Britney Spears w ciąży?

  W amerykańskich plotka rskich mediach ponownie pojawiły się pogłoski o tym, że Britney Spears (24 l.) spodziewa się drugiego dziecka. Ponoć wokalistka oficjalnie podzieliła się tą wiadomością z rodziną podczas Świąt Wielkanocnych, choć sama wiedziała o tym już od lutego.

 • Britney Spears zdradziła tajemnicę Zoe Saldany!

  Britney Spears (32 l.) wygadała się w rozmowie z dziennikarzem, że jej koleżanka, Zoe Saldana (36 l.), spodziewa się bliźniąt.

 • Britney: Jednak w ciąży?

  Nie ustają spekulacje o ewentualnej ciąży Britney Spears. Choć takie "niemal pewne" informacje pojawiają się w plotka rskich mediach regularnie od czasu ślubu we wrześniu 2004 roku, to podobno "już wkrótce" wokalistka podzieli się radosną nowiną ze światem.

 • Justin Timberlake: Kolega wygadał się na temat ciąży jego żony!

  ...umówiła się z mężem, bo Justin Timberlake także milczy na ten temat. Ale od czego są znajomi gwiazd! Najpierw Britney Spears wyjawiła w rozmowie z gazetą, że jej koleżanka Zoe Saldana spodziewa się...

 • Britney Spears nie jest w ciąży

  Po raz kolejny przedstawiciele Britney muszą dementować plotki na temat jej kolejnej ciąży.

 • Britney znów w ciąży?!

  Britney Spears spodziewa się kolejnego dziecka czy zrobiła paparazzi spóźniony Prima Aprilis? Do zaskakującego wyznania Britney doszło w piątek wieczorem, 13 kwietnia. Gdy wokalistkę otoczyła grupa paparazzi, usłyszeli słowa: "Naprawdę jestem w ciąży".

 • Britney w ciąży!

  Po wielomiesięcznych spekulacjach potwierdziły się informacje o ciąży Britney Spears. We wtorek, 12 kwietnia, wokalistka przyznała, że spodziewa się dziecka. Taka informacja pojawiła się na jej oficjalnej stronie internetowej.

 • Britney w ciąży?

  Przyjaciele 26-letniej piosenkarki twierdzą, że spodziewa się dziecka. Dodają także, że Britney nie jest pewna, kto zostanie szczęśliwym ojcem. Bliski znajomy gwiazdy zdradził australijskiemu magazynowi "NW", że radosną nowiną podzieliła się już z przyjaciółmi.

 • Britney Spears w ciąży!

  Po kilkunastu tygodniach plotek i domysłów Britney Spears (24 l.) potwierdziła oficjalnie, że spodziewa się drugiego dziecka. Tą wiadomością podzieliła się z widzami telewizyjnego programu "The Late Show With David Letterman".

Wideo na temat: britney w ciąży
 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem