• Informacje na temat:

  britt ekland

Artykuły na temat: britt ekland
 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • Kidman malowaną lalą?

  Britt Ekland oskarżyła Nicole Kidman, że ta używała botoksu, by wyglądać młodziej. Według dziewczyny Bonda to kompromituje karierę australijskiej aktorki.

 • Nie ma kasy, nie ma filmu

  Zdjęcia do kontynuacji thrillera "Kult" z 2006 roku zostały przerwane. Powodem są kłopoty finansowe.

 • Najseksowniejsza dziewczyna Bonda

  Witryna Hellomagazine.com zorganizowała niedawno ankietę, w której internauci mieli wybrać najseksowniejszą - ich zdaniem - dziewczynę Jamesa Bonda. Znaczną przewaga głosów zwyciężyła Michelle Yeoh, grająca chińską agentkę w filmie "Jutro nie umiera nigdy" .

 • Tournee "Bonda" po Wielkiej Brytanii

  Z okazji 50. rocznicy pierwszego filmu o Jamesie Bondzie odbędzie się niezwykła impreza objazdowa, w której wezmą udział twórcy i aktorzy filmów o 007, w tym Roger Moore.

 • Kevin Kline jako Peter Sellers?

  Informowaliśmy już o rozpoczęciu prac nad filmową biografią wybitnego brytyjskiego aktora Petera Sellersa, znanego przede wszystkim z niezapomnianej roli inspektora Jacquesa Clouseau w serii o "Różowej Panterze". Przez kilka miesięcy z planu produkcji nie docierały żadne informacje. Jak się okazało, obraz dopiero teraz uzyskał pełną aprobatę producentów.

 • Rod Stewart: Do końca życia

  Znany z licznych romansów Rod Stewart (60 l.), zapowiedział, że jego przyszłe małżeństwo z 34-letnią Penny Lancaster, będzie trwać "do końca jego życia". Wokalista dodał również, iż nie powinno się zawierać związku małżeńskiego przed osiągnięciem 30. roku życia. "Do tego wieku ludzie bardzo się zmieniają, szczególnie kobiety" - stwierdził Stewart.

 • Sophie Dahl jako Ursula Andress

  Supermodelka Sophie Dahl zagra Ursulę Andress w telewizyjnej biografii Petera Sellersa. W zapowiadanej od dawna produkcji Dahl pojawi się u boku m. in. Geoffrey'a Rusha ( "Frida" ). Realizacja filmu "The Life and Death of Peter Sellers" już się rozpoczęła.

 • Załamany Limahl: Jestem tylko człowiekiem

  Pamiętacie jeszcze słynnego Limahla (wielki przebój lat 80. Never Ending Story" z filmu "Niekończąca się opowieść")? Wokalista znany również z grupy Kajagoogoo właśnie pożegnał się z reality show "Jestem gwiazdą... Wyciągnijcie mnie stąd!".

 • Nicolas Cage w "The Wicker Man"?

  Kilka miesięcy temu informowaliśmy, iż Joe Berlinger ( "Księga Cieni: The Blair Witch 2" ) przymierza się do realizacji remake'u klasycznego brytyjskiego horroru z 1973 roku "The Wicker Man" Robina Hardy'ego. Teraz pojawiły się doniesienia, iż w filmie w głównej roli być może wystąpi Nicolas Cage ( "8 mm" , "60 sekund" , "Kapitan Corelli" ).

Wideo na temat: britt ekland
 • Najdłuższa podróż

  Ekranizacja najnowszej książki Nicholasa Sparksa, autora: "Pamiętnika", "Listu w butelce", "I wciąż ją kocham" i "Nocy w Rodanthe". Opowieść o miłości, przeznaczeniu, zrealizowanych i niespełnionych marzeniach, śmierci i tajemnicach, złożona z dwóch wątków, które splatają się w nieoczekiwanym momencie. W pierwszym z nich oglądamy starszego pana, który po wypadku samochodowym zostaje uwięziony we wraku i w oczekiwaniu na pomoc wspomina całe swoje dotychczasowe życie, wypełnione miłością do...

 • Green Hornet 3D

  Green Hornet 3D to historia Britta Reida /Seth Rogen/, syna szanowanego magnata medialnego z Los Angeles, który prowadzi bezużyteczne życie playboya, do chwili, kiedy dowiaduje się, że jego ojciec /Tom Wilkinson/ ginie w tajemniczych okolicznościach pozostawiając mu swoje imperium. Wkrótce po tym zdarzeniu, Britt, początkowo niechętnie, nawiązuje znajomość z jednym z najbardziej kreatywnych pracowników ojca, Kato (Jay Chou) i wspólnie z nim zaczyna dostrzegać szansę na zrobienie w życiu...