• Informacje na temat:

  brodawki

Artykuły na temat: brodawki
 • Bez skazy

  Shari Noble, której pies odgryzł brodawkę sutkową, chce, aby lekarze odtworzyli ją, nim mąż kobiety wróci z Iraku. Julia spotyka się z ekspertem w kwestii...

 • Kup brodawkę Lemmy'ego!

  Lider Motorhead, Lemmy, uspokoił fanów. Basista nie ma zamiaru sprzedawać swoich brodawek na internetowej aukcji.

 • Anna Dereszowska z brodawkami

  Zimne, wyrachowane damy i złe królowe to jej specjalność. Anna Dereszowska przyznaje, że w dubbingu otrzymuje zazwyczaj role "twardych kobiet, które zawsze wiedzą czego chcą." Taką bohaterką jest również Wiedźma z Północy, której aktorka użyczyła głosu w komedii "Goryl Śnieżek w Barcelonie" (w kinach od piątku).

 • Lemmy Kilmister: Piękniejszy i bez kapelusza

  Lemmy Kilmister, lider Motorhead, stracił jeden ze swoich znaków rozpoznawczych. Na szczęście nie chodzi o głos, lecz o czarny kapelusz, który wiele lat temu kupił podczas jednej z tras koncertowych. Nie jest wykluczone, że muzyk utraci, tym razem już z własnej woli, kolejne znaki szczególne - brodawki na twarzy.

 • Niewiarygodny pępek Madonny

  Nietypowy plebiscyt ogłosił popularny muzyczny magazyn "Spin". Gazeta ogłosiła na swoich łamach sondaż na temat "najbardziej niewiarygodnych części ciała rockowych gwiazd". Zwycięzcą tego konkursu okazał się pępek Madonny, który wokalistka z chęcią pokazywała podczas publicznych występów, szczególnie na początku kariery.

 • Aniston i Wahlberg razem na planie

  Hollywoodzcy gwiazdorzy, Jennifer Aniston ( serial "Przyjaciele" ) i Mark Wahlberg ( "Gniew oceanu" , "Planeta małp" , "Złoto pustyni" ), spotkali się niedawno na planie komedii muzycznej "Rock Star". W wywiadzie udzielonym witrynie tvguide.com aktorka opowiedziała o realizacji filmu.

 • Ciężki żywot gimnazjalisty

  "Dziennik cwaniaczka" ("Diary of a Wimpy Kid"), reż. Thor Freudenthal, USA 2010, dystrybutor: Imperial - Cinepix, premiera kinowa 10 grudnia 2010 roku.

Wideo na temat: brodawki
 • Rubik namawia do pokazywania brodawek

  Anji Rubik nie podoba się podejście do nagości we współczesnym świecie. Z jednej strony jest ono wulgarne, z drugiej pruderyjne. Ona sama uważa, że nagość jest czymś pięknym i nie należy się jej wstydzić. "W Stanach wszyscy się boją brodawki. To jakaś dziwna rzecz" - mówi. "Można oglądać, kupować broń i kogoś zabić, ale broń cię panie Boże, jak ktoś pokaże brodawkę" - zżyma się. (Źródło: Dzień

Dyskusje na temat: brodawki