• Informacje na temat:

  brodka carenzo

Artykuły na temat: brodka carenzo
 • Monika Brodka: Nie zamierza już ukrywać nowej miłości

  Długie spacery ulicami Warszawy, czułe uściski i powłóczyste spojrzenia. Monika Brodka (30 l.) znów jest szczęśliwie zakochana!

 • Tygodnik zdradza, z kim spotyka się Monika Brodka

  Monika Brodka (31 l.) długo szukała tego jedynego. Od dwóch lat spotyka się z fotografem Przemysławem Dzienisem (34 l.).

 • Monika Brodka nie rozstała się z facetem! Mamy zdjęcia!

  ...leżakach przed kawiarnią. Ciągle rozmawiali, słuchali się z zainteresowaniem" - relacjonuje tygodnik. Brodka i Garbaczewski są parą od ponad półtora roku.  Ona wcześniej po głośnym zakończeniu miłości z aktorem Janem Wieczorkowskim, spotykała się z Francuzem Quentinem Carenzo. Reżyser natomiast związany był z aktorką Iloną Ostrowską, która u jego boku leczyła rany po rozstaniu z Jackiem...

 • Monika Brodka przyłapana z nowym facetem. To znany reżyser!

  Monika Brodka (27 l.) od roku spotyka się ze znanym reżyserem teatralnym. Ostatnio para wybrała się w romantyczną podróż za ocean.

 • Monika Brodka ma nowego faceta. To były znanej aktorki!

  Monika Brodka jeszcze rok temu spotykała się z Quentinem Carenzo. Dziś to już przeszłość. Piosenkarka znalazła właśnie nową miłość.

 • Brodka przechodzi trudne chwile

  Z emigracji nici - Monika Brodka (25 l.) zostaje w Polsce. Powód?

 • Brodka emigruje do Francji?

  Francji nie jest przypadkowy. Stamtąd pochodzi bowiem jej ukochany - Quentin Carenzo. Studiował na Uniwersytecie Warszawskim i pracuje w międzynarodowej agencji reklamowej. Monika poznała go, gdy zaczynała(...)" - mówi pismu znajoma artystki. Carenzo przekonał Brodkę, że w Polsce nie czeka jej już zbyt wiele. Monika we Francji chce stworzyć z ukochanym całkiem nowy projekt. Co więcej, kończy z "Brodką...

 • Siostra chłopaka Brodki zdradziła jej sekrety

  Monika Brodka (25 l.) należała do najbardziej tajemniczych gwiazd w polskim show-biznesie. Do czasu.

 • Monika Brodka ma nowego chłopaka

  Jeszcze do niedawna Monika Brodka spotykała się z Francuzem Quentinem Carenzo i miała w planach wyjechać do Francji. Jednak to już przeszłość. Okazuje się, że piosenkarka jednak zostanie w Polsce, bo znalazła nowego wybranka serca.

 • Fryderyki 2013: "Wciąż ważna nagroda"

  W czwartek (25 kwietnia) po raz 19. wręczony nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyki. "To wciąż ważna nagroda" - przekonywał uhonorowany statuetką wokalista Muniek Staszczyk z grupy T. Love. Dwa Fryderyki otrzymała wokalistka Mela Koteluk, która w kategorii "artysta roku" pokonała m.in. Monikę Brodkę czy Marię Peszek.

Wideo na temat: brodka carenzo
 • Hardkor Disko

  "Hardkor Disko" to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala - "Defto." W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem,...