• Informacje na temat:

  brodka córka

Artykuły na temat: brodka córka
 • Zbigniew Bródka: Mam dość...

  ...: druga córka, Amelia, urodziła się w październiku, gdy zawodnik wyjeżdżał na kwalifikacje do USA... "Mam dość zostawiania rodziny" - zwierza się mistrz. "Chciałbym zobaczyć, jak rosną córki, bo...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Andrzejewicz pod nadzorem

  Współpracownicy 23-letniej piosenkarki Gosi Andrzejewicz narzekają na jej ojca, który nie opuszcza 23-letniej córki nawet na krok. Jest jej menadżerem, kierowcą, dba o jej image.

 • Tańcząca Brodka: Krew, pot i łzy

  Do sieci trafił teledysk "Dancing Shoes" Brodki nakręcony do remiksu przygotowanego przez Kamp! Utwór pochodzi z minialbumu "LAX", który powstał w Red Bull Studio w Kalifornii.

 • Ilona Ostrowska doprowadziła do łez Waligórską

  Aktorka niestety nie ma szczęścia do facetów. Jej ukochany, reżyser Jacek Borcuch przez parę lat wydawał się być tym jedynym. Jako szczęśliwa żona i matka (w 2005 roku na świat przyszła ich córka(...) teatralnego Krzysztofa Garbaczewskiego. Scenariusz znów się jednak powtórzył. W rolę Olgi Frycz wcieliła się tym razem Monika Brodka. Na bankiecie z okazji zakończenia kolejnej serii "Rancza" aktorka...

 • Bydgoszcz: Przyjedzie I Blame Coco

  Poznaliśmy pełny skład pierwszej edycji Artpop Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011. Jako jedna z głównych gwiazd zaprezentuje się I Blame Coco, czyli córka Stinga.

 • Ilona Ostrowska: Kim jest mężczyzna, z którym spodziewa się dziecka?

  Tygodnik "Twoje Imperium" ujawnił, kim jest nowy partner aktorki Ilony Ostrowskiej (41 l.). To z nim będzie miała drugie dziecko!

 • Bydgoszcz: Festiwal w hołdzie Amy Winehouse

  30 lipca w Bydgoszczy na dwóch, grających wahadłowo scenach spotkają się wybitne osobowości muzyczne. Artyści występujący podczas Artpop Festival Złote Przeboje pożegnają zmarłą niedawno Amy Winehouse, która miała być główną gwiazdą imprezy.

 • Ilona Ostrowska zostawiła partnera i dzieci, by w miesiąc zarobić 100 tys. złotych

  Garbaczewskiego (34 l.), ale i ten związek przyniósł jej ból. Ukochany także okazał się niestały w uczuciach. Jego serce skradła piosenkarka Monika Brodka (30 l.). Zdruzgotana Ostrowska nie miała już ochoty...

 • Ilona Ostrowska ma nowego faceta?

  Czyżby los w końcu uśmiechnął się do Ilony Ostrowskiej? Wiele na to wskazuje!

Wideo na temat: brodka córka
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.