• Informacje na temat:

  brody

Artykuły na temat: brody
 • Bartosz Jędrzejak zgoli brodę dla ukochanej?

  Bartosz Jędrzejak (40 l.) napisał ostatnio poradnik dla brodaczy „Męska sprawa”, w którym zdradza, jak dbać o zarost. Sam nie wyobraża już sobie siebie bez brody.

 • Szymon Majewski: Bez brody wyglądam na leszcza

  Jak głosi łacińska maksyma, broda nie czyni filozofem. Zdaniem Szymona Majewskiego może jednak przydać męskości. "Do tej pory wyglądałem na leszcza. Dzięki brodzie zacząłem przypominać chłopa" - twierdzi satyryk.

 • Sławek Uniatowski zgolił brodę. Fanki wpadły w popłoch!

  Decyzję o metamorfozie Sławek Uniatowski (32 l.) podjął spontanicznie, podczas porannej pielęgnacji zarostu. Wokalista potrzebował odmiany po trzech latach noszenia brody.

 • Kacper z "Rodzinki.pl" ofiarą mody na... brody

  Z całego globu napływają niepokojące doniesienia, jakoby wszystkie listy do Świętego Mikołaja miały w tym roku pójść na marne. Wszystko dlatego, że poczciwy Santa - zamiast przynosić paczki - sam trafił do... paczki! Z tej trudnej sytuacji uratować go może jedynie Mateusz Pawłowski.

 • Brody Jenner śmiało o... najlepszym seksie w jego życiu!

  Brody Jenner (31 l.) szokuje swoją śmiałością. W jednym z wywiadów bez skrępowania opowiadał o swoich seksualnych doświadczeniach.

 • Zbigniew Waleryś: Jak trzech Żydów

  W aktorskiej karierze od 20 lat pomaga mu broda!

 • Szymon Majewski zachwala noszenie brody! "Żona codziennie rano mi ją wącha"

  Szymon Majewski (48 l.) od pewnego czasu jest dumnym posiadaczem pokaźnej brody! Niestety, modny showman wciąż nie może na nowo zakręcić się w jakiejkolwiek telewizji...

 • Conchita Wurst w Parlamencie Europejskim zaapelowała o prawa mniejszości

  Kilkaset osób przyszło posłuchać w środę Conchity Wurst przed Parlamentem Europejskim. Zwyciężczyni tegorocznego konkursu Eurowizji, znana także jako kobieta z brodą, przyjechała do PE, by apelować o równe prawa dla mniejszości seksualnych.

 • Leo Messi do sądu przyszedł odmieniony! Zapuścił brodę!

  Jeden z najsłynniejszych piłkarzy, Leo Messi (28 l.), zasiadł na ławie oskarżonych. Zarzuca mu się poważne oszustwa podatkowe. Miał narazić fiskusa na stratę ponad 4 mln euro. Mężczyzna zarabia rocznie około 60 mln euro i na mocy tzw. prawa Beckhama płaci prawie 25% podatku, czyli niemalże tyle, co ci najbiedniejsi! Tym bardziej cała sprawa jest niesłychana i rozpisują się o niej media z całego świata. Niektórzy przy okazji zwracają uwagę na nowy wizerunek piłkarza. Do sądu przyszedł w sporej...

 • Recenzja Decapitated "Blood Mantra": Optimus Prime z polskiej huty

  Rok 2014 rozpoczęliśmy przy dźwiękach behemothowskich trąb Gabriela, lato zaś skutecznie rozpalił nam Vader. Gdybym miał brodę i znał się na samolotach, powiedziałbym, że wraz z wydaniem "Blood Mantra" Decapitated dołączyli do spisku mającego na celu ostateczne zwycięstwo polskich służb metalowych na międzynarodowej arenie muzyki ekstremalnej.

Zdjęcia na temat: brody
 • Adrien Brody
Wideo na temat: brody
 • Uniatowski zgolił brodę. Wygląda lepiej?

  Decyzję o metamorfozie wokalista podjął spontanicznie, podczas porannej pielęgnacji zarostu. Twierdzi, że potrzebował odmiany po trzech latach noszenia zarostu. Większość fanek artysty pozytywnie oceniła jego nowy wygląd, zauważając, że obecnie wygląda znacznie młodziej.

 • Istota

  Najnowszy cud nauki to największe zagrożenie dla ludzkości... Twórcy "Labiryntu Fauna" i "Cube" łączą talenty w nowatorskim thrillerze sci-fi. Para ambitnych naukowców rzuca wyzwanie prawom natury, rozpoczynając w tajemnicy eksperyment, który polega na skrzyżowaniu ludzkiego i zwierzęcego DNA. Badacze są przekonani, że efektem ich działań będzie udoskonalona wersja człowieka. Jednak istota, którą powołują do życia, okazuje się śmiertelnym zagrożeniem nie tylko dla swoich stwórców, ale i całej...

 • Zabójcze ciało

  "Zabójcze ciało" to seksowny horror pełen pokręconego humoru. Opowiada o Jennifer (Megan Fox) - licealistce opętanej przez demona. Z wrednej, pewnej swej atrakcyjności dziewczyny zmienia się w zło wcielone. Pragnie krwi, a jej ofiarami padają kolesie, którzy do tej pory mogli tylko pomarzyć o tym, by dziewczyna łaskawie na nich spojrzała. Przyjaciółką Jennifer jest Needy (Amanda Seyfried) - zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, która zawsze żyła w cieniu swej pięknej koleżanki. Będzie musiała...

Dyskusje na temat: brody