• Informacje na temat:

  brodzik gotuje

Artykuły na temat: brodzik gotuje
 • „Pensjonat nad rozlewiskiem”: Joanna Brodzik spędza Wielki Piątek w... kuchni!

  Na wielkanocny stół w domu Joanny Brodzik, czyli Małgosi Jantar z „ Pensjonatu nad rozlewiskiem”, trafiają jedynie potrawy własnoręcznie przygotowane przez aktorkę, która – o czym wiele razy sama mówiła w wywiadach – uwielbia gotować i czerpie ogromną przyjemność z przyrządzania świątecznych dań.

 • Brodzik gotuje, Żak leczy

  Do tej pory Joanna Brodzik pokazywała talent tylko na planie filmowym. Teraz spróbuje nas zaskoczyć, występując w roli kucharki.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Joanna Brodzik uczy się grać na... ukulele

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", została niedawno przyjęta do szkoły muzycznej, do której wcześniej zapisała swoich synów! Aktorka postanowiła nauczyć się grać na ukulele...

 • Gotowanie na ekranie

  Sukces nowych kulinarnych show jest dowodem na to, że coraz bardziej lubimy gotować. Która z gwiazd nas szczególnie zachęca do sięgnięcia po patelnię i rondel?

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak : Udało im się pokonać kryzys! Byli krok od rozstania!

  Paweł Wilczak (52 l.) długo żył w cieniu swojej partnerki Joanny Brodzik (45 l.). Nie grał i mniej zarabiał. To go frustrowało. Rodziło też konflikty i kłótnie o finanse. Na szczęście to już przeszłość.

 • Joanna Brodzik pisarką?

  Od chwili, gdy Joanna Brodzik została mamą, więcej czasu spędza z dziećmi, mniej w pracy. - Dzisiaj jestem kobietą bardziej świadomą tego, co w życiu najważniejsze - wyznała aktorka.

 • Joanna Brodzik oddała biednym ubrania

  Czas Wielkanocy to dla Joanny Brodzik (41 l.) nie tylko gruntowne porządki i świąteczne gotowanie, ale także moment zadumy i refleksji. Wtedy myśli aktorki wędrują ku najbardziej potrzebującym...

 • Joanna Brodzik od kuchni

  Joanna Brodzik w przerwie między nagraniami pierwszej i drugiej części "Domu nad rozlewiskiem" postanowiła zająć się gotowaniem. W wiosennej ramówce TVP aktorka zaprosi widzów do kuchni, w której w autorskim programie "Brodzik od kuchni", sprawdzać będzie przepisy tradycyjnej kuchni regionalnej.

 • Joanna Brodzik: Moi synowie przymierzają sukienki!

  Joanna Brodzik (41 l.) w pełni popiera ideologię gender i przekonuje, że podział na żeńskie i męskie role nie ma żadnego znaczenia!

 • Zaskoczy w autorskim programie?

  Już w niedzielę, 28 marca, startuje nowy program TVP1 - "Brodzik od kuchni". W tajniki tradycyjnych potraw wprowadzi widzów królowa polskich seriali .

Zdjęcia na temat: brodzik gotuje
Wideo na temat: brodzik gotuje
 • Soul Kitchen

  Pulsująca pozytywną energią i przebojową muzyką komedia o miłości, przyjaźni i życiu ze smakiem, wyreżyserowana przez twórcę głośnego Głową w mur (Złoty Niedźwiedź MFF w Berlinie), uhonorowana Specjalną Nagrodą Jury i Young Cinema Award MFF w Wenecji. Zinos (Adam Bousdoukos), właściciel podupadającej restauracji Soul Kitchen, zostaje nieoczekiwanie porzucony przez dziewczynę. Podłamany sercowym niepowodzeniem, zaniedbuje lokal, dając wolną rękę pracownikom. W knajpie zaczyna panować radosna...

 • 18 spotkań przy stole

  Uliczny muzyk usiłujący odzyskać straconą miłość, dwóch skacowanych przyjaciół przy śniadaniu, aktor gotujący dla ukochanej, która nigdy nie przychodzi, dwóch kochanków ukrywających się przed światem, kucharka marząca o karierze piosenkarki, zagubiony Macedończyk, starsi państwo jedzący w milczeniu... Wszystkie te historie łączą się w jedną krążącą nieustannie wokół stołu i jedzenia. Jeden dzień, 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji i 6 historii starych i nowych miłości: tych szczęśliwych, tych,...

 • Droga do raju

  Malownicze Sudety. Niewielkie miasteczko otoczone górami i oddalone od najbliższej, wielotysięcznej miejscowości, o 20 km. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką. Ela stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu i wbrew otaczającej ją szarej codzienności jest szczęśliwa. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej - wymyślać przepisy. Do pełni zadowolenia brakuje jej tylko miłości....

Dyskusje na temat: brodzik gotuje
 • Re: Joanna Brodzik pisarką?

  Co jeszcze wymyśli Joasia by zaistnieć! aktorka żadna, udaje że gotuje a teraz pewnie za nią ktoś napisze książkę.