• Informacje na temat:

  brodzik joanna teraz

Artykuły na temat: brodzik joanna teraz
 • Joanna Brodzik ma tego dość! To przez to w ich małżeństwie się nie układa

  Joanna Brodzik (46 l.) i Paweł Wilczak (54 l.) od lat próbują naprawić swoje małżeństwo. Teraz dopiero wyszła na jaw obietnica, jaką złożyli sobie przed laty... Czy Joanna Brodzik się z niej wywiąże?

 • "Nie rób scen": Magdalena Popławska w nowym serialu TVN-u

  Trwają zdjęcia do nowego serialu komediowego produkcji TVN - "Nie rób scen" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. W rolach głównych wystąpią Joanna Brodzik, Aleksandra Popławska, Monika Mariotti oraz Magdalena Popławska.

 • Paweł Wilczak i Joanna Brodzik pokonali kryzys?! Tygodnik wyjawia kulisy!

  Niedawno Joanna Brodzik (46 l.) i Paweł Wilczak (54 l.) wrócili z Hawajów. To właśnie tam dotarło do nich, że nie mają nic cenniejszego prócz siebie. Romantyczne wspomnienia wróciły, a wraz z nimi...

 • Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa

  Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa. Przyznaje, że gdyby otrzymał ciekawą propozycję, to równie dobrze odnalazłby się na planie filmu, jak i na planie serialu. W oczekiwaniu na propozycje pracuje nad wspólnym projektem z Joanną Brodzik. Po tym, jak jego partnerka wróciła do pracy po sześcioletniej przerwie, Wilczak poświęcił się także opiece nad ich synami.

 • Joanna Brodzik: Przed nią nowe wyzwanie!

  Joanna Brodzik (44 l.) marzyła o tym od dawna. Przyszedł czas na zmiany! Na bok aktorstwo! Paweł Wilczak będzie ją wspierał?

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • Joanna Brodzik szczęśliwa! Ogłosiła to na Facebooku

  Joanna Brodzik (44 l.) nie posiada się ze szczęścia. W końcu po latach przerwy wraca "Magda M."! Co prawda jeszcze nie na ekrany, ale fani i tak powinni być zadowoleni.

 • Joanna Brodzik w ciąży?

  Joanna Brodzik (35 lat) postanowiła zrobić sobie dłuższą przerwę w swojej aktywności serial owej i filmowej, mówi, że przez ostatnie kilka lat pracowała bardzo intensywnie i potrzebuje odrobiny oddechu.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak pokonali na dobre kryzys?

  Jak dowiedział się tygodnik "Świat i ludzie" relacje Joanny Brodzik (46 l.) i Pawła Wilczaka (54 l.) znacznie się polepszyły!

 • Ile zarobi Joanna Brodzik?

  Występ Joanny Brodzik w serial u TVP "Dom nad rozlewiskiem" oznacza, że Telewizja Polska musiała "podkupić" aktorkę konkurencyjnej stacji TVN. Ile Brodzik dostanie za występ w ekranizacji książki Małgorzaty Kalicińskiej?

Zdjęcia na temat: brodzik joanna teraz
Wideo na temat: brodzik joanna teraz
 • To, że jesteśmy parą pomaga nam w pracy

  Joanna Brodzik i Paweł Wilczak znów pojawią się razem na ekranie. Po 10 latach ponownie wcielą się w rolę serialowej pary Kasi i Tomka. Aktorzy zostali twarzami kampanii reklamowej Cyfrowego Polsatu i Plusa. Do tej pory obydwoje odmawiali wspólnego udziału w reklamach. Teraz zgodnie przyznają, że wspólna praca to dla nich luksus.

Dyskusje na temat: brodzik joanna teraz