• Informacje na temat:

  brodzik kuchnia

Artykuły na temat: brodzik kuchnia
 • "Nie rób scen": Nieperfekcyjna Joanna Brodzik

  W jedną z bohaterek nowego serialu TVN "Nie rób scen" wciela się Joanna Brodzik. Gra kobietę po trzydziestce, które idzie przez życie z uśmiechem, mimo że jest nieperfekcyjna. Na planie Brodzik nie musi się ani specjalnie malować ani stroić. Bardzo sobie to chwali.

 • Joanna Brodzik w "Nie rób scen"

  W jedną z bohaterek nowego serialu TVN "Nie rób scen" wciela się Joanna Brodzik. Gra kobietę po trzydziestce, które idzie przez życie z uśmiechem, mimo że nie jest perfekcyjna. Na planie aktorka nie musi się ani specjalnie malować ani stroić. Bardzo sobie to chwali.

 • „Pensjonat nad rozlewiskiem”: Joanna Brodzik spędza Wielki Piątek w... kuchni!

  Na wielkanocny stół w domu Joanny Brodzik, czyli Małgosi Jantar z „ Pensjonatu nad rozlewiskiem”, trafiają jedynie potrawy własnoręcznie przygotowane przez aktorkę, która – o czym wiele razy sama mówiła w wywiadach – uwielbia gotować i czerpie ogromną przyjemność z przyrządzania świątecznych dań.

 • Premiera "Ciszy nad rozlewiskiem" w grudniu w TVP

  Dobra wiadomość dla fanów sagi o Rozlewisku. Już 7 grudnia Telewizja Polska wyemituje premierowy odcinek piątej, ostatniej części serialu zatytułowaną "Cisza nad rozlewiskiem".

 • Wilczak kupił Brodzik lodówkę na zgodę!

  Obydwoje mają wybuchowe charaktery i wcale się z tym nie kryją. Ona wrzuca naczynia do zlewu z takim impetem, że część z nich się tłucze. On potrafi powiedzieć jej do słuchu. To codzienność Joanny Brodzik (45) i Pawła Wilczaka. Nawet narodziny bliźniaków Janka (9) i Franka (9) nie złagodziły ich temperamentów. Na szczęście przez kilkanaście lat związku nauczyli się, jak postępować ze sobą, by żyć...

 • Joanna Brodzik od kuchni

  Joanna Brodzik w przerwie między nagraniami pierwszej i drugiej części "Domu nad rozlewiskiem" postanowiła zająć się gotowaniem. W wiosennej ramówce TVP aktorka zaprosi widzów do kuchni, w której w autorskim programie "Brodzik od kuchni", sprawdzać będzie przepisy tradycyjnej kuchni regionalnej.

 • Joanna Brodzik otwiera restaurację

  Joanna Brodzik (40 l.) dołączy niebawem do grona celebrytów-restauratorów! Czy odniesie sukces?

 • Zaskoczy w autorskim programie?

  Już w niedzielę, 28 marca, startuje nowy program TVP1 - "Brodzik od kuchni". W tajniki tradycyjnych potraw wprowadzi widzów królowa polskich seriali .

 • Joanna Brodzik zmagała się z biedą! "Trzeba było zasuwać dwa piętra z węglarką"

  Joanna Brodzik (42 l.) doskonale pamięta ziąb, jaki panował w jej rodzinnym domu. Zawsze z wielką radością wraca jednak do Lubska. I to bez względu na to, czy jedzie odwiedzić mamę, czy zamierza wziąć udział w charytatywnej akcji. Tak było i tym razem.

 • Joanna Brodzik pisarką?

  Od chwili, gdy Joanna Brodzik została mamą, więcej czasu spędza z dziećmi, mniej w pracy. - Dzisiaj jestem kobietą bardziej świadomą tego, co w życiu najważniejsze - wyznała aktorka.

Zdjęcia na temat: brodzik kuchnia
Wideo na temat: brodzik kuchnia
 • Faceci od kuchni

  Alexandre Lagarde (Jean Reno), uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo...

 • Niebo w gębie

  Film inspirowany prawdziwą, niezwykłą historią prezydenta Francji François Mitteranda i jego szefa kuchni w spódnicy. Hortense Laborie, mistrzyni kuchni z Dordonii, dostaje propozycję nie do odrzucenia. Obejmie stanowisko osobistego kucharza prezydenta i przejmie odpowiedzialność za menu w Pałacu Elizejskim. Pomimo zazdrości kolegów po fachu, którzy nie życzą nowej szefowej najlepiej, Hortense szybko zyskuje autorytet. Jej niezwykłe potrawy, trafiają nie tylko do podniebienia, ale i do serca...

 • Kucharze historii

  Zagotować, usmażyć, pokroić, posiekać, poćwiartować, wypatroszyć - zaskakujące jak język kuchni przypomina niekiedy określenia z pola walki. Właśnie kuchnię i wojnę w nieoczekiwany sposób łączy film "Kucharze historii". Możemy się przekonać, jak bardzo niedoceniana jest rola tych, którzy zajmują na scenie wojny miejsca daleko w tyle, choć mają poważne zadanie: napełnić ogromny brzuch armii. Bohaterami filmu "Kucharze historii" są wojskowi kucharze - dla nich nie ma raczej miejsca w...

Dyskusje na temat: brodzik kuchnia