• Informacje na temat:

  brodzik nigdy w życiu

Artykuły na temat: brodzik nigdy w życiu
 • Joanna Brodzik wciąż za nią tęskni! Bardzo przeżyła jej śmierć

  Niedawno minęła 10. rocznica śmierci jednej z najważniejszych osób w jej życiu. Nie ma dnia, by o niej nie pomyślała. Joanna Brodzik (47 l.) wciąż bardzo tęskni za babcią.

 • Joanna Brodzik: Jeśli nie aktorstwo, to co?

  Joanna Brodzik ("Kasia i Tomek", "Magda M.", "Cisza nad rozlewiskiem") nie martwi się tym, że może zabraknąć dla niej ról. Aktorka - jak ostatnio wyznała - ma plan B na wypadek, gdyby przestała dostawać propozycje.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Joanna Brodzik lubi swoje... zmarszczki

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", uważa, że większość widzów nie chce oglądać na ekranie napompowanych ust i policzków, wygładzonych czół oraz twarzy bez wieku i wyrazu. - Życiowa mądrość i doświadczenie sprawiają, że twarz staje się ciekawsza - mówi.

 • Milionowe "Nigdy w życiu!"

  Ponad milion widzów obejrzało już w Polsce komedię Ryszarda Zatorskiego "Nigdy w życiu!" z Danutą Stenką w roli głównej - poinformowała w poniedziałek, 8 marca, Jolanta Skawrońska z firmy ITI Cinema, współproducenta filmu.

 • Plotki o rozstaniu Pawła Wilczaka i Joanny Brodzik były wyssane z palca? Tygodnik ujawnia prawdę!

  ..."Życie na Gorąco" ujawnia całą prawdę o związku Joanny Brodzik (46 l.) i Pawła Wilczaka (53 l.). Tego nikt się nie spodziewał...

 • Rekord "Nigdy w życiu"

  231 tysięcy 991 widzów obejrzało w pierwszy, "walentynkowy" weekend, film Ryszarda Zatorskiego "Nigdy w życiu!" . Jest to najlepszy wynik polskiego filmu od trzech lat. Ostatnim tytułem, który osiągnął porównywalny sukces było "Quo vadis" (305 tysięcy 825 widzów w pierwszy weekend grania).

 • Joanna Brodzik wraca do gry! "Brakuje mi Małgosi"

  Od kilku lat Joanna Brodzik (44 l.) gra Małgosię w telewizyjnej sadze "Dom nad rozlewiskiem". Po 4 latach przerwy serial znów wraca na antenę. Aktorka opowiada Rewii za co kocha Warmię i Mazury i czego nie może zabraknąć w jej spiżarni.

 • "Nigdy w życiu!": Filmowa bajka

  Film "Nigdy w życiu!" bije rekordy popularności - w pierwszy weekend wyświetlania (13-15 lutego) obejrzało go 231 tysięcy 991 widzów. Obraz, określany przez reżysera Ryszarda Zatorskiego, mianem "filmowej bajki" bardzo podoba się widzom, miłe wspomnienia z planu realizacji opowieści mają także gwiazdy historii - Joanna Brodzik i Artur Żmijewski .

 • Joanna Brodzik tęskni za Małgorzatą Braunek. To była jej przyjaciółka

  Na planie serialu Joanna Brodzik (42 l.) spotkała wyjątkową osobę. Grała jej córkę, a w życiu prywatnym też zaczęła nazywać ją vice mamą. Boleśnie przeżyła więc jej odejście.

 • "Nigdy w życiu!": Filmowa bajka

  W warszawskim Multikinie w poniedziałek, 9 lutego, odbył się pokaz prasowy filmu "Nigdy w życiu!" , ekranizacji bestsellerowej powieści autorstwa Katarzyny Grocholi. "Robiłem bajkę" - powiedział dziennikarzom reżyser Ryszard Zatorski.

Wideo na temat: brodzik nigdy w życiu
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

 • Drzewo życia

  Zdobywca Złotej Palmy na MFF w Cannes 2011! Film, który szuka odpowiedzi na najważniejsze pytanie ludzkości - jaki jest sens życia? Duet najlepszych aktorów naszych czasów (Brad Pitt i Sean Penn) w filmie legendarnego twórcy kina - Terrence'a Malicka ("Cienka czerwona linia"). Jack żyje wraz z dwójką braci oraz rodzicami w szczęśliwym domu. Rodzice otaczają go opieką i troską, a świat wydaje się być dla niego wspaniałym miejscem. Do tego z pozoru idealnego świata zaczynają jednak docierać...

Dyskusje na temat: brodzik nigdy w życiu
 • Joanna Brodzik pisarką?

  Bardzo lubię panią Joasię w serialu "Magda M" i w filmie "Nigdy w życiu".Mam nadzieję że przed nią jeszcze wiele fajnych ról.