• Informacje na temat:

  brodzik nigdy w życiu

Artykuły na temat: brodzik nigdy w życiu
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Joanna Brodzik lubi swoje... zmarszczki

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", uważa, że większość widzów nie chce oglądać na ekranie napompowanych ust i policzków, wygładzonych czół oraz twarzy bez wieku i wyrazu. - Życiowa mądrość i doświadczenie sprawiają, że twarz staje się ciekawsza - mówi.

 • Joanna Brodzik: Jeśli nie aktorstwo, to co?

  Joanna Brodzik ("Kasia i Tomek", "Magda M.", "Cisza nad rozlewiskiem") nie martwi się tym, że może zabraknąć dla niej ról. Aktorka - jak ostatnio wyznała - ma plan B na wypadek, gdyby przestała dostawać propozycje.

 • Joanna Brodzik wraca do gry! "Brakuje mi Małgosi"

  Od kilku lat Joanna Brodzik (44 l.) gra Małgosię w telewizyjnej sadze "Dom nad rozlewiskiem". Po 4 latach przerwy serial znów wraca na antenę. Aktorka opowiada Rewii za co kocha Warmię i Mazury i czego nie może zabraknąć w jej spiżarni.

 • Milionowe "Nigdy w życiu!"

  Ponad milion widzów obejrzało już w Polsce komedię Ryszarda Zatorskiego "Nigdy w życiu!" z Danutą Stenką w roli głównej - poinformowała w poniedziałek, 8 marca, Jolanta Skawrońska z firmy ITI Cinema, współproducenta filmu.

 • Joanna Brodzik tęskni za Małgorzatą Braunek. To była jej przyjaciółka

  Na planie serialu Joanna Brodzik (42 l.) spotkała wyjątkową osobę. Grała jej córkę, a w życiu prywatnym też zaczęła nazywać ją vice mamą. Boleśnie przeżyła więc jej odejście.

 • Rekord "Nigdy w życiu"

  231 tysięcy 991 widzów obejrzało w pierwszy, "walentynkowy" weekend, film Ryszarda Zatorskiego "Nigdy w życiu!" . Jest to najlepszy wynik polskiego filmu od trzech lat. Ostatnim tytułem, który osiągnął porównywalny sukces było "Quo vadis" (305 tysięcy 825 widzów w pierwszy weekend grania).

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak jednak się nie rozstali? Znajomi rzucają nowe światło na sprawę

  W mediach rozpętała się prawdziwa burza po publikacji zdjęć Pawła Wilczaka (53 l.) w towarzystwie tajemniczej kobiety. Czyżby ten widok oznaczał, że jego związek z Joanną Brodzik (45 l.) należy już do przeszłości? Prawdę wyjawili znajomi aktorskiej pary.

 • "Nigdy w życiu!": Filmowa bajka

  Film "Nigdy w życiu!" bije rekordy popularności - w pierwszy weekend wyświetlania (13-15 lutego) obejrzało go 231 tysięcy 991 widzów. Obraz, określany przez reżysera Ryszarda Zatorskiego, mianem "filmowej bajki" bardzo podoba się widzom, miłe wspomnienia z planu realizacji opowieści mają także gwiazdy historii - Joanna Brodzik i Artur Żmijewski .

 • Joanna Brodzik żyje w ogromnym stresie! Przez...

  Jaś i Franek, synowie Joanny Brodzik (41 l.) i Pawła Wilczaka (49 l.), poszli do szkoły.

 • "Nigdy w życiu!": Filmowa bajka

  W warszawskim Multikinie w poniedziałek, 9 lutego, odbył się pokaz prasowy filmu "Nigdy w życiu!" , ekranizacji bestsellerowej powieści autorstwa Katarzyny Grocholi. "Robiłem bajkę" - powiedział dziennikarzom reżyser Ryszard Zatorski.

Wideo na temat: brodzik nigdy w życiu
 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

 • Drzewo życia

  Zdobywca Złotej Palmy na MFF w Cannes 2011! Film, który szuka odpowiedzi na najważniejsze pytanie ludzkości - jaki jest sens życia? Duet najlepszych aktorów naszych czasów (Brad Pitt i Sean Penn) w filmie legendarnego twórcy kina - Terrence'a Malicka ("Cienka czerwona linia"). Jack żyje wraz z dwójką braci oraz rodzicami w szczęśliwym domu. Rodzice otaczają go opieką i troską, a świat wydaje się być dla niego wspaniałym miejscem. Do tego z pozoru idealnego świata zaczynają jednak docierać...

 • Dzień z życia blondynki

  Meghan Miles (Elizabeth Banks) pracuje jako prezenterka w lokalnej telewizji. Jej życie wydaje się idealne, ma narzeczonego i walczy o awans. Pewnej nocy Kyle (Oliver Hudson) postanawia ją zostawić dla innej, a konkurentka odbiera stanowisko dziennikarki w krajowej stacji telewizyjnej. Przyjaciółki nakłaniają Meghan na imprezę w klubie, by choć na chwilę zapomniała o kłopotach. Podczas długiego wieczoru kobieta poznaje Gordona (James Marsden). Gdy budzi się w jego mieszkaniu, odsłuchuje na...

Dyskusje na temat: brodzik nigdy w życiu
 • Joanna Brodzik pisarką?

  Bardzo lubię panią Joasię w serialu "Magda M" i w filmie "Nigdy w życiu".Mam nadzieję że przed nią jeszcze wiele fajnych ról.