• Informacje na temat:

  brodzik rozlewisko

Artykuły na temat: brodzik rozlewisko
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Była kochanka Kuby wróci nad rozlewisko...

  Agata (Orina Krajewska), dla której Kuba (Antoni Królikowski) zostawił kiedyś Marysię (Olga Frycz) - nieoczekiwanie zjawi się nad rozlewiskiem. - Ma dziewczyna tupet... po tym wszystkim, co zrobiła.. - westchnie Małgosia (Joanna Brodzik) na widok byłej kochanki Milewicza.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Same zdrady

  Spokój, jaki zapanuje nad rozlewiskiem, gdy letnicy opuszczą pensjonat Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), rozbudzi w bohaterkach sagi apetyt na... miłość. Pierwszy odcinek kolejnej odsłony serialu już 7 grudnia o 20:25 w TVP1.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Małgosia odzyska pensjonat!

  Na podstawie prawomocnego wyroku Małgosia (Joanna Brodzik) odzyska należący kiedyś do jej matki majątek, a wszyscy jej przyjaciele zjawią się nad rozlewiskiem, by wznieść toast za pomyślność jej pensjonatu.

 • Premiera "Ciszy nad rozlewiskiem" w grudniu w TVP

  Dobra wiadomość dla fanów sagi o Rozlewisku. Już 7 grudnia Telewizja Polska wyemituje premierowy odcinek piątej, ostatniej części serialu zatytułowaną "Cisza nad rozlewiskiem".

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Rafał Rutkowski wrócił nad rozlewisko

  Wiktor - przyjaciel Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) z czasów, gdy pracowała w agencji reklamowej w Warszawie - w którego w 1. części mazurskiej sagi wcielał się Rafał Rutkowski, znów pojawi się nad rozlewiskiem.

 • Joanna Brodzik: Groźna i piękna

  Wróciła w wielkim stylu! Po kilkunastu latach przerwy Joanna Brodzik znów pokazała się na teatralnej scenie. A niedługo już po raz piąty zobaczymy aktorkę w serii "Nad rozlewiskiem".

 • „Pensjonat nad rozlewiskiem”: Ewa Bukowska wraca nad rozlewisko po 8-letniej przerwie

  Fani mazurskiej sagi z pewnością pamiętają Ewę Bukowską z jednego z odcinków 1. serii serialu o losach Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) i jej najbliższych. Matka Pauli, w którą aktorka wcielała się już w 2009 roku, tym razem przyjedzie nad rozlewisko prosto z Paryża, gdzie od lat mieszka z mężem i synem. Okaże się, że niewiele wie o zmianach, jakie zaszły w życiu jej córki od chwili, gdy...

 • Joanna Brodzik: Jeśli nie aktorstwo, to co?

  Joanna Brodzik ("Kasia i Tomek", "Magda M.", "Cisza nad rozlewiskiem") nie martwi się tym, że może zabraknąć dla niej ról. Aktorka - jak ostatnio wyznała - ma plan B na wypadek, gdyby przestała dostawać propozycje.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": To ona miała zagrać Małgosię w mazurskiej sadze!

  Zanim 10 lat temu rozpoczęły się zdjęcia do „Domu nad rozlewiskiem” - pierwszej części mazurskiej sagi z Joanną Brodzik w roli Małgosi Jantar – do przeniesienia na mały ekran powieści Małgorzaty Kalicińskiej przymierzała się... Telewizja Polsat. Było niemal pewne, że to właśnie ta stacja wyemituje „Rozlewisko”, którego największą gwiazdą miała być... Edyta Olszówka! Niestety, w ostatniej chwili...

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

Zdjęcia na temat: brodzik rozlewisko
Wideo na temat: brodzik rozlewisko
 • Joanna Brodzik o najnowszej serii „Życia nad rozlewiskiem"

  Aktorka zdradza szczegóły najnowszego sezonu serialu "Życie nad rozlewiskiem".

 • Ucieczka z miasta? Czemu nie!

  Po trzech latach wcielania się w postać Małgosi z "Życia nad rozlewiskiem" lepiej rozumiem moją bohaterkę. Wiem, że i w moim życiu mogłaby się pojawić decyzja o porzuceniu wielkiego miasta - mówi Joanna Brodzik.

 • Poza szatanem

  "Poza szatanem" to najnowsze dzieło Bruno Dumonta, autora nagradzanych w Cannes "Flandrii" i "Ludzkości". Wydmy, bagna, rozlewisko rzeki. Wioska, gdzieś w okolicach Boulogne-sur-Mer, na francuskim wybrzeżu Kanału La Manche. W szałasie na wydmach mieszka mężczyzna (znany z Flandrii i Hadewijch David Dewaele). Chodzi po okolicy, pali ognisko, poluje. Od czasu do czasu klęka, zastyga w modlitewnej pozie, wpatruje się w horyzont. Towarzyszy mu dziewczyna z wioski, którą zdaje się chronić. Nie...

Dyskusje na temat: brodzik rozlewisko