• Informacje na temat:

  brodzik wypadek

Artykuły na temat: brodzik wypadek
 • "Nie rób scen": Joanna Brodzik została... na lodzie?

  Wszystko wskazuje na to, że Joanna Brodzik, czyli Anka z "Nie rób scen", po bardzo pracowitym roku, będzie miała teraz dużo wolnego czasu. Serial z jej udziałem nie będzie kontynuowany, a spektakl "Di, Viv i Rose", w którym gra, schodzi z afisza Teatru Capitol!

 • Joanna Brodzik: Jeśli nie aktorstwo, to co?

  Joanna Brodzik ("Kasia i Tomek", "Magda M.", "Cisza nad rozlewiskiem") nie martwi się tym, że może zabraknąć dla niej ról. Aktorka - jak ostatnio wyznała - ma plan B na wypadek, gdyby przestała dostawać propozycje.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Joanna Brodzik rezygnuje z kariery aktorskiej?

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Ciszy nad rozlewiskiem", nie martwi się tym, że może zabraknąć dla niej ról. Aktorka - jak ostatnio wyznała - ma... plan B na wypadek, gdyby przestała dostawać propozycje.

 • Droga przez rozlewisko

  Wbrew plotkom Joanna Brodzik wcale nie będzie miała okrojonej roli w nowej odsłonie serii "o rozlewisku"! Zobaczymy ją w dramatycznych sytuacjach: gdy walczy z budową autostrady i gdy ulegnie wypadkowi.

 • Niebezpieczny wypadek nad rozlewiskiem!

  Małgosia Jantar, w którą w "Życiu nad rozlewiskiem 2" wciela się Joanna Brodzik, znajdzie się o krok od śmierci, gdy samochód, który będzie prowadziła, zderzy się z innym autem. Trafi do szpitala i, choć lekarzom uda się uratować jej życie, skutki wypadku będą się jej dawać we znaki jeszcze długo po tym, jak wróci do domu.

 • Co dalej z "Życiem nad rozlewiskiem"?

  W życiu trzech pokoleń kobiet z mazurskiego zacisza mnóstwo zmian! Na pojezierzu, w Ostródzie i okolicach powstają zdjęcia do czwartej serii "Życia nad rozlewiskiem".

 • Miłosne rozterki Konrada i tragiczny wypadek Małgosi

  Konrad (Piotr Grabowski), który dopiero po rozwodzie z Małgosią (Joanna Brodzik) zrozumiał, że była żona jest kobietą jego życia, jest coraz częstszym gościem nad rozlewiskiem. Stara się odzyskać jej miłość...

 • Dwa śluby nad rozlewiskiem

  Aż dwie pary spotkają się w finałowym odcinku serialu "Nad rozlewiskiem" na Mostku Zakochanych, by połączyć się węzłem małżeńskim. Miłość i wierność przysięgną sobie Basia (Małgorzata Braunek) i Tomasz (Jerzy Schejbal) oraz Ewa (Maria Pakulnis) i Henryk (Wojciech Droszczyński). Niestety, podczas podwójnego ślubu dojdzie do zdarzenia, które zakłóci przebieg uroczystości...

 • ​Wypadek nad rozlewiskiem. Mamy zdjęcia!

  Kiedy Józef Strata (Zdzisław Wardejn) pozwoli zachwyconej jego samochodem Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) na wypróbowanie auta, nie będzie przypuszczał, że przejażdżka zakończy się dla właścicielki pensjonatu nad rozlewiskiem tragicznie. W 4. serii "Życia nad rozlewiskiem" dojdzie do groźnego wypadku, który na zawsze zmieni życie głównej bohaterki serialu.

 • Dojrzałość jest fajna!

  Od czterech lat jako Małgosia Jantar odkrywa pozytywną stronę życia. Przed nami kolejny sezon mazurskiej sagi. Czy już ostatni?

Wideo na temat: brodzik wypadek
 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.

 • Klątwa Jessabelle

  Wyreżyserowany przez twórcę "Piły VI" i "Piły 3D" horror "Jessabelle" opowiada budzącą grozę historię rodzinną. Jej początkiem jest tragiczny wypadek samochodowy, w którym młoda kobieta Jessie traci narzeczonego. Próbując pogodzić się ze stratą, wyjeżdża do odludnej Luizjany, gdzie w posiadłości swojego ojca chce zmierzyć się z żałobą. Wkrótce odkrywa w domu groźną, nadprzyrodzoną aktywność, która związana jest z jej od lat nieżyjącą matką…

 • Super 8

  Jest lato 1979 roku. Grupa przyjaciół z niewielkiego miasteczka w Ohio decyduje się nakręcić film o zombie. W trakcie zdjęć realizowanych na taśmie 8 mm, dochodzi do groźnej katastrofy kolejowej. Cudem uniknąwszy śmierci, młodzi filmowcy odkrywają, że wypadek nie był przypadkiem. W miasteczku znikają ludzie i dochodzi do innych niewytłumaczalnych zjawisk. Kiedy miejscowy policjant Jack Lamb (Kyle Chandler) usiłuje odkryć prawdę, okazuje się, że jest ona bardziej przerażająca niż wszystko, co...

Dyskusje na temat: brodzik wypadek
 • Re: "Nie rób scen": Joanna Brodzik powraca do korzeni

  nietrzymanie moczu da sie wyleczyc, nie przejmuj sie i nie popadaj w zachwyt zbyt czesto. Ale na wszelki wypadek sprawdz prostate.

 • Re: ​Wypadek nad rozlewiskiem. Mamy zdjęcia!

  Sztuczna Brodzik, sztuczna krew i tylko krajobrazy ładne są w tym serialu. Brodzik kiedyś dobrze się zapowiadała , ale popadła w manieryzm i każde grane przez nią uczucia są niewiarygodne. Zamiast się rozwijać siadła na laurach i ten serial razi głównie przez słabą grę głównej bohaterki.

 • Re: Niebezpieczny wypadek nad rozlewiskiem!

  Świetny film, mistrzowska obsada z kościelnym i księdzem na czele. Chyba nie mówisz serio? To chyba jakiś żart? Gra Brodzik woła o pomstę do nieba, tak samo, jak wydumane sytuacje w serialu.

 • Re: ​Wypadek nad rozlewiskiem. Mamy zdjęcia!

  Wszyscy czepiacie się koloru krwi, a przecież to jest krew żylna a nie tętnicza. Żylna jest koloru takiego jaka ta którą umorusana jest denatka. Oj, słaby z ciebie ekspert !!!! Chyba nigdy nie widziałeś krwi żylnej? A krew faktycznie sztuczna do bólu, jak główna bohaterka. Gaża Brodzik "zjadła" dobrych charakteryzatorów, więc mamy taki obrazek, który śmieszy, a nie budzi strachu.

 • Re: Groźny wypadek Małgosi Jantar

  Efekty specjalne i przebieg zdarzenia w ogóle nie przemyślane. Widać sztuczność na ekranie, fikcje nie ma oddanego realizmu zdarzenia. A to już w polskim kinie coraz częściej występuję, a co za tym idzie brak inwencji twórczej, brak wyobraźni, chałtura i rutyna denna rutyna filmowców. Charakteryzator który "umazał" aktorkę Panią Brodzik za tak spierdzieloną robotę powinien nie zajmować miejsca

 • Re: Groźny wypadek Małgosi Jantar

  Efekty specjalne i przebieg zdarzenia w ogóle nie przemyślane. Widać sztuczność na ekranie, fikcje nie ma oddanego realizmu zdarzenia. A to już w polskim kinie coraz częściej występuję, a co za tym idzie brak inwencji twórczej, brak wyobraźni, chałtura i rutyna denna rutyna filmowców. Charakteryzator który "umazał" aktorkę Panią Brodzik za tak spierdzieloną robotę powinien nie zajmować miejsca