• Informacje na temat:

  bronka

Artykuły na temat: bronka
 • Maryla Rodowicz pozuje z tancerzami. "Po lewej to Komorowski?", "Bronek, jak żywy"

  Maryla Rodowicz (72 l.) od początku roku sporo koncertuje. Ostatnio opublikowała zdjęcie ze sceny w Suwałkach. Pozuje na nim wraz ze swoimi dwoma półnagimi "tancerzami". Jeden z nich do złudzenia przypomina... Bronisława Komorowskiego!

 • Marcin Dorociński: Rola życia?

  Mimo że od premiery "Rewersu" minął już rok, to Marcin Dorociński ciągle zbiera dowody uznania za zagraną w tym filmie rolę Bronka.

 • "Druga szansa": Umrze podczas operacji!

  .... Wyruszą w szaleńczą drogę karetką. I znowu nie wszystko idzie zgodnie z planem. Karetka psuje się, na szczęście pomocy udziela Marcinowi... Monika oraz Adam. Wyniki Bronka nie są najlepsze. Kinga(...) kiedy będzie kolejna okazja. Zaczyna się operacja. Na korytarzu zaniepokojone na wieści czekają Monika i pani Jadzia... Niestety, lekarze przegrywają walkę o życie Bronka. Monika przeżywa szok, kiedy...

 • Zakościelny: To wyjątkowy serial

  W serialu "Czas honoru" Maciej Zakościelny wciela się w Bronka Wojciechowskiego, jednego z "cichociemnych". Podczas bankietu z okazji zakończenia prac nad trzecią serią produkcji, aktor opowiadał o swojej postaci i o najbliższych planach zawodowych.

 • Spiski

  Odc. 10. Po wyjeździe ojca, Sylwia rzuca się w wir pracy. Razem z doktorem i Kozyrą dezynfekują chlew Bronka po aferze z afrykańskim pomorem świń. Dawid...

 • Co jesienią w "Czasie honoru 2"?

  Już we wrześniu Telewizja Polska rozpocznie emisję drugiej części historycznego serial u "Czas honoru". W trzynastu nowych odcinkach widzowie będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów: Bronka (Maciej Zakościelny), Janka (Antoni Pawlicki), Michała (Jakub Wesołowski) i Władka (Jan Wieczorkowski).

 • List z przeszłości

  ...86 Sylwia zostaje wezwana przez Bronka do zbadania chorej świni. Podejrzewa różycę. Nie wie jednak, że wcześniej młody Partyka zakopał przy gospodarstwie...

 • "Czas honoru": Zakościelny o kulisach serialu

  - Na planie najnowszej serii serialu "Czas honoru" pojawiły się drony - zdradza Maciej Zakościelny. - Między innymi dzięki temu najbliższych dwanaście odcinków będzie pokazanych w doskonały sposób - zapewnia aktor, wcielający się w postać Bronka, jednego z głównych bohaterów opowieści.

 • Zabójcza kolacja

  Bronek Malanowski bierze udział w konkursie gastronomicznym dla kucharzy-amatorów, w trakcie którego ulega zatruciu jeden z jurorów, dziennikarz Marek Wasilewski. Podejrzenie pada na Grażynę Barczyk, jedną z uczestniczek konkursu - autorkę feralnej potrawy, a jednocześnie znajomą Bronka Malanowskiego. Policja wykrywa dawkę trucizny w daniu, przyrządzonym przez znajomą detektywa. Bronek nie wierzy...

 • Będzie kinowa wersja "Czasu honoru"?

  Siódma seria "Czasu honoru", która opowie o powstaniu warszawskim, będzie ostatnią częścią popularnego serialu. W mediach regularnie powraca plotka, że twórcy przymierzają się do wersji kinowej serialu. Maciej Zakościelny, odtwórca roli Bronka Woyciechowskiego, potwierdza, że ekipa dyskutuje o ewentualnej ekranizacji, ale prace nad nią zaczną się najwcześniej w przyszłym roku.

Zdjęcia na temat: bronka
Wideo na temat: bronka
Dyskusje na temat: bronka