• Informacje na temat:

  brooke shields

Artykuły na temat: brooke shields
 • Wstrząsające wyznanie aktorki

  Amerykańska aktorka Brooke Shields wyznała, że była bliska samobójstwa po narodzinach swojego pierwszego dziecka. Gwiazda cierpiała na silną depresję poporodową i nie potrafiła dostrzec wówczas sensu życia.

 • Brooke Shields bliska samobójstwa

  Amerykańska aktorka Brooke Shields wyznała, że była bliska samobójstwa po narodzinach swojego pierwszego dziecka.

 • "Sława jest jak narkotyk"

  Gwiazda serial u "Szminka w wielkim mieście" - Brooke Shields - twierdzi, że "sława jest jak narkotyk", ponieważ wiążą się z nią tak samo mocne wzloty i upadki. Aktorka przyznała także, że nie chce, aby jej dzieci w przyszłości próbowały kariery w show-biznesie.

 • W bikini bezpieczniej niż nago

  Kontrowersyjna fotografia nagiej Brooke Shields, jako dziecko została zastąpiona w słynnej londyńskiej galerii zdjęciem aktorki w bikini.

 • Książę Albert II wypina brzuch na urodzinach sportowca

  Brooke Shields, Claudią Schiffer, Naomi Campbell i siostrą obecnej królowej Hiszpanii Letizi - Telmą Ortiz. Do tego ma dwoje nieślubnych dzieci: syna Aleksandra ze stewardesą Nicole Coste...

 • Bała się raka skóry

  Amerykańska aktorka Brooke Shields, która zawsze uwielbiała kąpiele słoneczne, dostała niedawno ostrą reprymendę od swojego lekarza.

 • Książę Albert II i księżna Charlene: szykuje się rozwód na królewskim dworze

  .... Umiał korzystać z luksusowego życia, złamał niejedno kobiece serce, miał liczne romanse z mniej i bardziej znanymi paniami, m.in. aktorką Catherine Oxenberg, modelkami Brooke Shields, Claudią Schiffer...

 • "Sława jest jak narkotyk"

  Gwiazda serial u "Szminka w wielkim mieście" - Brooke Shields - twierdzi, że "sława jest jak narkotyk", ponieważ wiążą się z nią tak samo mocne wzloty i upadki.

 • "Różowe lata siedemdziesiąte" w Comedy Central!

  ...i występy gościnne największych gwiazd (w produkcji pojawili się m.in. Bruce Willis i Brooke Shields), sprawiają, że "Różowe lata siedemdziesiąte" to lektura obowiązkowa! Serial można obejrzeć od...

 • Gwiazdy lecą na ślub Toma Cruise'a

  Brooke Shields (41 l.,"Nasz włoski mąż") udowodniła, że zapomniała i wybaczyła Tomowi Cruise'owi (44 l., "Wojna światów" ) jego gorzkie słowa pod jej adresem. Shields spakowała się i poleciała do Włoch na ślub gwiazdora z Katie Holmes (27 l., "Batman-Poczatek" ), który odbędzie się w sobotę, 18 listopada.

Zdjęcia na temat: brooke shields
Wideo na temat: brooke shields
 • Zemsta futrzaków

  Dla Matki Natury, zemsta smakuje najlepiej, gdy jest to zemsta... futrzasta! W tej prześmiesznej komedii familijnej z przesłaniem chciwi deweloperzy, usiłując zrujnować raj, nierozsądnie wywołują arcyzabawną wojnę między człowiekiem a przyrodą, w której każdy, kto nie nauczy się, że zielony to nie tylko kolor pieniędzy, może marnie skończyć! Po przeprowadzce wraz z rodziną z Chicago w puszcze stanu Oregon, w celu nadzorowania budowy podobno "przyjaznego dla środowiska" osiedla, Dan Sanders...

Dyskusje na temat: brooke shields