• Informacje na temat:

  brooke smith aktorka

Artykuły na temat: brooke smith aktorka
 • "Czarodziejki": Od A do Z

  A jak Andy Trudeau. Policjant i chłopak Prue w 1. serii. O rolę rywalizowali Brian Krause (Leo), Julian McMahon (Cole) oraz Kerr Smith (Kyle). Dostał ją Ted W. King. - Byłem już policjantem, ale(...) z "Czarodziejek" trafiła strzała Amora. Chłopak z ekipy podbił serce Holly Marie Combs (Piper). Po kilku latach romansu, 14 lutego 2004 r. aktorka wyszła za mąż za Davida Donoho. Doczekali się trzech...

 • Zakazane butelki

  Aktorka Brooke Smith była mile zaskoczona, kiedy dołączyła na stałe do ekipy czwartego sezonu "Chirurgów". Jeszcze bardziej zaskoczona była jednak, kiedy zauważyła, że aktorzy na planie przynoszą ze sobą termosy. Smith wcześniej kilka razy pojawiała się gościnnie w serialu. "Myślę, że warto wspomnieć o tej akcji. Czyż to nie fajne? Po raz pierwszy widzę takie coś".

 • Gwiazdy lecą na ślub Toma Cruise'a

  Brooke Shields (41 l.,"Nasz włoski mąż") udowodniła, że zapomniała i wybaczyła Tomowi Cruise'owi (44 l., "Wojna światów" ) jego gorzkie słowa pod jej adresem. Shields spakowała się i poleciała do Włoch na ślub gwiazdora z Katie Holmes (27 l., "Batman-Poczatek" ), który odbędzie się w sobotę, 18 listopada.

 • Olivia Wilde striptizerką

  W czarnej komedii "Butter" Olivia Wilde wciela się w postać Brooke Swinkowski, bywalcom nocnych lokali znaną pod scenicznym pseudonimem Tokyo Rose. Striptizerski talent aktorki zobaczyć możemy w zwiastunie filmu Jima Fielda Smitha ("Dziewczyna z ekstraklasy ").

 • Pożegnanie Króla Popu: Łzy i podziękowania

  W Staples Center w Los Angeles zakończyła się trwająca ponad 2 godziny publiczna ceremonia pożegnania Michaela Jacksona. "Brak mi słów" - mówił Jermaine Jackson, najstarszy brat Michaela.

 • "Chirurdzy": Zakazane butelki

  Producenci telewizyjnego hitu "Chirurdzy", w ramach działań na rzecz ekologii, zabronili używać na planie serial u plastikowych butelek.

 • Miłość w stylu Hollywood

  Znani, piękni, bogaci. Pełni dobrych chęci, w dodatku gotowi w każdej chwili nieść pomoc potrzebującym. Katie Holmes i Tomie Cruise to para marzeń. Nic dziwnego, że Hollywood i paparazzi ich kochają. Czy para rzeczywiście jest szczęśliwa?

 • Josh Brolin u Allena

  Josh Brolin ( "Spisek doskonały" , "Człowiek-widmo" ) znajdzie się w obsadzie nowej komedii Woody'ego Allena ( "Klątwa skorpiona" , "Koniec z Hollywood" ). Obraz nie ma jeszcze tytułu, nie jest również jak dotąd znana jego fabuła. Pierwszy klaps na planie filmu padł na początku tygodnia.