• Informacje na temat:

  bruce dickinson reżyser

Artykuły na temat: bruce dickinson reżyser
 • Bruce Dickinson w kinie

  Wokalista Iron Maiden, Bruce Dickinson, napisał scenariusz do komedii zatytułowanej "The Chemical Wedding" ("Chemiczne zaślubiny"). Reżyserii filmu podjął się sam Terry Jones, niegdyś członek słynnej grupy Monty Python.

 • Czy Dickinson powtórzy sukces filmów Monty Pythona?

  Bill Jones, syn Terry'ego, współwłaściciel firmy producenckiej Messiah Pictures, wyjawił prasie szczegóły dotyczące filmu "The Chemical Wedding", do którego scenariusz napisał Bruce Dickinson, wokalista grupy Iron Maiden. Bohaterem filmu będzie nie William Blake (na którego twórczości oparta jest płyta Dickinsona o tym samym tytule), ale żyjący na przełomie XIX i XX stulecia angielski okultysta

 • Metal: Podróż do serca bestii

  W czwartek, 22 marca, ukazało się specjalne dwupłytowe wydanie DVD dokumentalnego filmu "Metal". Obraz przedstawia historię heavy metalu od jego początku po dzień dzisiejszy. Oryginalny tytuł to "Metal: A Headbanger's Journey". Na okładce możemy przeczytać napis "Filmowa podróż do serca bestii".

Wideo na temat: bruce dickinson reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Dziennik zakrapiany rumem

  Nowojorski dziennikarz (Johnny Depp) porzuca metropolię na rzecz rajskiej wyspy Portoryko. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i szybko traci głowę dla zmysłowej Chenault (Amber Heard, "Piekielna zemsta"). Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z milionerem (Aaron Eckhart, "Mroczny Rycerz"). Bogacz knuje perfidną intrygę, żeby pozbyć się rywala.