• Informacje na temat:

  bruce hopkins

Artykuły na temat: bruce hopkins
 • Serialowe premiery stycznia

  ...zaręczyła się z jego kuzynem, Francisem (Kyle Soller). Od tej chwili jest zdeterminowany, by odzyskać swoje dawne życie. Susan (Molly Parker) i Bruce (Jack Devenport) przenoszą się na przedmieścia Chicago. Tu zaprzyjaźniają się z dwoma parami - Janet (Miriam Shor) i Rogerem (Josh Hopkins) oraz Triną (Lana Parrilla) i Tomem (Grant Show), którzy wprowadzają ich w świat wolności seksualnej...

 • Zeta Jones i Hopkins w "Red 2"

  Druga część thrillera "Red" trafi do polskich kin jeszcze w lipcu. W kontynuacji hitu do gwiazdorskiej obsady dołączyli Catherine Zeta-Jones i Anthony Hopkins.

 • Bruce Willis i Sarah Jessica Parker nagrodzeni

  Amerykańscy gwiazdorzy Bruce Willis ( "Szósty zmysł" ) i Sarah Jessica Parker ( "Seks w wielkim mieście, czyli jak upolować mężczyznę" ) zostali uhonorowani przez uniwersytet Harward specjalną nagrodą Hasty Pudding . Tytuł Mężczyzny i Kobiety Roku przyznawany jest corocznie artystom, którzy mają największy wkład w rozwój światowej rozrywki.

 • Nowy album Bonnie Tyler

  Znana doskonale dzięki charakterystycznej barwie głosu brytyjska wokalistka Bonnie Tyler, nagrała kolejną płytę. "Heart Strings" to kolekcja trzynastu ballad, wśród których znajdują się utwory Bruce'a Springsteena, R.E.M., Phila Collinsa, Beatlesów, Richarda Marxa, U2 i Roy'a Orbisona. Pierwszy singel, zatytułowany "Amazed", pojawi się w radiu na początku lutego 2003 r.

 • McCartney agentem CIA? U boku Willisa?

  Bruce Willis uważa, że siedemdziesięciojednoletni Paul McCartney idealnie nadawałby się do obsady trzeciej części hitowej serii "Red".

 • "Red 2", czyli stara gwardia trzyma się mocno

  Londyn, Paryż, Moskwa, a może Montreal? Już 26 lipca każdy może zwiedzić te najpiękniejsze miasta nie wychodząc z ... kina. Producenci filmu "Red 2" zadbali, aby miejsca, w których powstawała produkcja, były niepowtarzalne.

 • Brad Pitt śpiewa

  Unikalny album ukaże się niebawem w Stanach Zjednoczonych. Na płycie zaśpiewają m.in. Bruce Willis, Russell Crowe, Jonnhy Depp i Brad Pitt. Zyski ze sprzedaży płyty mają zasilić konto schroniska dla zwierząt "The Wildlife Waystation" w Los Angeles.

 • Mike Scaccia: Znana przyczyna śmierci

  Atak serca był przyczyną śmierci Mike'a Scacci, gitarzysty Ministry i Rigor Mortis. Muzyk zmarł 22 grudnia w szpitalu, do którego trafił na skutek upadku na scenie podczas koncertu Rigor Mortis.

 • Kobieta i Mężczyzna 2004 Roku

  Catherine Zeta-Jones ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) i Tim Robbins ( "Skazani na Shawshank" ) to tegoroczni laureaci specjalnej nagrody Hasty Pudding, przyznawanej przez uniwersytet w Harwardzie. Tytuł Kobiety i Mężczyzny Roku otrzymują corocznie artyści, którzy mają największy wkład w rozwój światowej rozrywki.

 • Stonesi sprzed trzech dekad. Zobacz nowy klip

  "Plundered My Soul" to niepublikowany wcześniej utwór The Rolling Stones, który pochodził z sesji nagraniowej płyty "Exile On Main Street" z 1972 roku. Do tej piosenki powstał teledysk, który możecie już zobaczyć na naszych stronach.

Wideo na temat: bruce hopkins
 • Lepsze rzeczy do roboty

  Czy jako dzieci chowaliście się pod łóżkiem udając, że świat wokół nie istnieje? Czy dorastając nie wylewaliście łez w poduszkę? Czy Wasze życie nie wydaje się Wam puste i beznadziejne? Czy miłość jest na to lekarstwem? Senne angielskie miasteczko Cotswolds jest tłem opowieści o problemach dorastającej w nim młodzieży, a także pokolenia ich rodziców. Gale cierpi na agorafobię, Nan niechętnie wstaje z łóżka, Tess przedawkowała narkotyki. Państwo Galdwin spędzili razem 60 lat, niewiele...

 • Red 2

  Kontynuacja wielkiego hitu o grupie bardzo doświadczonych agentów, którzy raz udowodnili już światu, że stara gwardia wciąż trzyma się mocno i każdego kto jej zagraża zlikwiduje lekko, łatwo i przyjemnie. Emerytowany agent CIA Frank Moses (Bruce Willis) znów zmuszony jest skrzyknąć swą wyjątkową ekipę, by ruszyć tropem zaginionej głowicy nuklearnej najnowszej generacji, która w niepowołanych rękach grozi zagładą. Grupa emerytowanych, ale wciąż śmiertelnie niebezpiecznych zawodowców trafi do...

 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.