• Informacje na temat:

  bruce hopkins aktor

Artykuły na temat: bruce hopkins aktor
 • Zeta Jones i Hopkins w "Red 2"

  Druga część thrillera "Red" trafi do polskich kin jeszcze w lipcu. W kontynuacji hitu do gwiazdorskiej obsady dołączyli Catherine Zeta-Jones i Anthony Hopkins.

 • Brad Pitt śpiewa

  Unikalny album ukaże się niebawem w Stanach Zjednoczonych. Na płycie zaśpiewają m.in. Bruce Willis, Russell Crowe, Jonnhy Depp i Brad Pitt. Zyski ze sprzedaży płyty mają zasilić konto schroniska dla zwierząt "The Wildlife Waystation" w Los Angeles.

 • McCartney agentem CIA? U boku Willisa?

  Bruce Willis uważa, że siedemdziesięciojednoletni Paul McCartney idealnie nadawałby się do obsady trzeciej części hitowej serii "Red".

 • Największe gwiazdy kina

  Al Pacino jest najwybitniejszym aktorem filmowym - tak przynajmniej zdecydowali widzowie angielskiej telewizji Channel 4. Amerykański gwiazdor, który błyszczał w takich filmach, jak m.in. "Ojciec chrzestny" , "Ojciec chrzestny - część II" , "Człowiek z blizną" , "Adwokat diabła" , "Informator" i "Bezsenność" , wyprzedził w rankingu Roberta De Niro ( "Wściekły byk" , "Misja" , "Nietykalni" ).

 • Willis po raz pierwszy pod pantoflem?

  Trzymająca w napięciu akcja i porywające pościgi samochodowe to nie jedyne elementy filmu "Red 2". W fabułę zgrabnie wpleciona jest humorystyczna historia miłosna opowiadająca o staraniach twardziela nad twardziele, granego przez Bruce'a Willisa, który zrobi wszystko, by uchronić swoją kruchą kobietkę przed jakimkolwiek niebezpieczeństwem.

 • Na co iść do kina w 2013 roku?

  Nowy Spielberg i nowy Tarantino. Film o schwytaniu Osamy Bin Ladena, biografie prezydenta Lincolna i reżysera Hitchcocka. Do tego produkcja o cygańskiej poetce, polskim nobliście i komedia od Machulskiego. Sprawdźcie, jakie filmy pojawią się w kinach w 2013 roku.

 • Robert De Niro gwiazdą wszech czasów

  Robert De Niro został uznany za największą gwiazdę wszech czasów w ankiecie zorganizowanej przez witrynę FilmFour.com. dla fanów X muzy. Na drugim miejscu zestawienia znalazł się Al Pacino, który wyprzedził Kevina Spacey'a. Pierwszą kobietą na liście jest Jodie Foster, która uplasowała się na 23 miejscu.

 • Filmowe kwestie wszech czasów

  "Miałeś tylko wysadzić te cholerne drzwi!" - tak zdaniem brytyjskich kinomanów brzmi najlepsze filmowe powiedzonko wszech czasów. Owe wiekopomne słowa wypowiedział Michael Caine w komedii "The Italian Job". Lista najbardziej błyskotliwych i najgłupszych kwestii filmowych w historii kina, powstała przy okazji spotkań scenarzystów filmowych w British Museum.

 • Wyrastają ponad przeciętność

  Trzy amerykańskie produkcje (wszystkie w gwiazdorskich obsadach): "Wolverine", "Red 2" i "Obecność", trafią w piątek, 26 lipca, do kin w Polsce. Stawkę uzupełni francuska komedia "Książę nie z tej bajki".