• Informacje na temat:

  bruce lee aktor

Artykuły na temat: bruce lee aktor
 • "9-1-1": Szalone wypadki, żarty na planie i bohaterstwo strażaków - rozmawiamy z Ryanem Guzmanem

  Całkiem niedawno wraz z dziennikarzami z Bułgarii, Słowenii, Serbii oraz Kolumbii mieliśmy okazję wziąć udział w konferencji telefonicznej z Ryanem Guzmanem, aktorem znanym z roli Eddiego Diaza z serialu "9-1-1". Jakie sekrety zdradził nam aktor?

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Piotr Fronczewski - polski aktor filmowy, teatralny, telewizyjny i dubbingowy, lektor, setyryk, piosenkarz. Urodzony 8 czerwca 1946 roku w Łodzi.

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • Chuck Norris nie wiedział, że ma dziecko!

  ...w tym czasie robił dalszą karierę w sztukach walki. W 1967 roku wziął kilka lekcji u swojego rówieśnika Bruce’a Lee. W 1968 roku został mistrzem świata w karate wagi średniej i utrzymał ten tytuł przez kolejnych 6 lat. Zachwycony nim Bruce Lee zaprosił go do swojego filmu "Droga Smoka" (w kulminacyjnej scenie filmu stoczyli pojedynek w rzymskim Koloseum). Tak zaczęła się przygoda Chucka...

 • Gdyby Bruce Lee żył, obchodziłby dzisiaj, 27 listopada, 60 urodziny. Gwiazdor jest do dzisiaj uważany za największego artystę wschodnich sztuk walki XX wieku. Jak doniosły agencje, w niedzielę 26 listopada, wdowa po słynnym aktorze, Linda Lee Cadwell, wezwała rząd Hongkongu do wzniesienia pomnika na część człowieka, który "zmienił wizerunek kung fu w światowym kinie".

 • Jason Lee u boku Bruce'a Willisa

  Kevin Smith ponownie spotka się na planie z Jasonem Lee.

 • Bruce Lee: Powstaje serial

  Chińska telewizja rozpoczęła zdjęcia do serial u poświęconego Bruce'owi Lee - mistrzowi wschodnich sztuk walk i aktorowi, dzięki któremu kung fu zrobiło furorę na Zachodzie. Informację podały we wtorek, 10 kwietnia, chińskie media.

 • Piotr Fronczewski nie tak wyobrażał sobie starość: Jest coraz gorzej

  ...nagraniowej na potrzeby 'Akademii Pana Kleksa' Andrzej Korzyński (kompozytor - red.) przyniósł mi dwa teksty: 'King Bruce Lee Karate Mistrz' i 'Karate Dżokej'. I zapytał, czy byśmy spróbowali coś takiego(...) nosił małego Fronczewskiego na rękach. Ale to nie on odmienił życie młodego aktora, a Gustaw Holoubek. Gdy 16-letni Piotr zobaczył go na scenie, był olśniony. Po raz pierwszy dostrzegł...

 • Powstanie serial o życiu Bruce'a Lee

  Chan Kwok-kwan, aktor z Hongkongu, który zagrał w filmie "Shaolin Soccer", otrzyma główną rolę w chińskim serial u telewizyjnym o legendarnym aktorze filmów kung-fu, Bruce Lee - podały w sobotę, 2 grudnia, miejscowe media.

Dyskusje na temat: bruce lee aktor
 • Re: "Strażnik Teksasu" od kuchni

  Świetny aktor ,zagrał nawet w filmie ,,Wejście smoka,, u boku Bruce Lee

 • Re: Mikołaj Krawczyk prawie jak Supermen!

  AKTOR TO JEST GAJOS ALBO JANDA OD KIEDY TO GRA W POLSKIEJ BRAZYLIJSKIEJ TELENOWELY JEST AKTOREM CZY JA ZAKŁADAJĄC KIMONO I CZARNY PAS JESTEM BRUCE LEE PS CO DO PRAC..ZAWSZE SIĘ W DOMU OSZCZĘDZAŁO WIĘC WIĘKSZOŚĆ Z NAS TO ZŁOTE RĄCZKI