• Informacje na temat:

  bruce lee reżyser

Artykuły na temat: bruce lee reżyser
 • "Ash kontra martwe zło": Premiera drugiego sezonu już dziś w HBO GO

  W drugim sezonie serialu Ash (Bruce Cambell) opuszcza ukochane Jacksonville i powraca do swojego rodzinnego miasta Elk Grove, w stanie Michigan. Na miejscu spotyka jednak Ruby (Lucy Lawless), która(...) i niewybrednym humorem serial grozy, który jest kontynuacją kultowego "Martwego zła ". Odpowiedzialny za jego sukces, reżyser Sam Raimi jest także twórcą serialu. Drugi sezon serialu będzie składać się...

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • Jason Lee u boku Bruce'a Willisa

  Kevin Smith ponownie spotka się na planie z Jasonem Lee.

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Piotr Fronczewski nie tak wyobrażał sobie starość: Jest coraz gorzej

  ...nagraniowej na potrzeby 'Akademii Pana Kleksa' Andrzej Korzyński (kompozytor - red.) przyniósł mi dwa teksty: 'King Bruce Lee Karate Mistrz' i 'Karate Dżokej'. I zapytał, czy byśmy spróbowali coś takiego(...). Straciliśmy przez to coś ważnego". I choć podejmuje nowe wyzwania, zadebiutował nawet jako reżyser w teatrze, nie jest mu łatwo. "Składam się z samych wątpliwości. Myślałem, że na starość będzie mi lżej...

 • Czego Polański uczył Bruce'a Lee?

  W sobotę przypada 40. rocznica śmierci ikony filmów sztuk walki, Brucea Lee. Z tej okazji przypominamy mało znany wątek z jego życia - przyjaźń z Romanem Polańskim. Mistrz karate uczył reżysera samoobrony, a ten rewanżował się korepetycjami z jazdy na nartach.

 • Kosmos to ostateczna granica?

  ...dziewięćdziesiątych był Chris Carter, który poza tym, że był pomysłodawcą "The X Files" i producentem, to także udzielał się jako reżyser i scenarzysta. Od 1993 roku do 2002 powstało dziewięć serii(...) serii "Strefy mroku" występowały takie sławy jak: Charles Bronson, Lee Marvin, Cliff Robertson, Martin Landau , Robert Redford, Paul Mazursky i wspomniany już przy okazji "Star Treka", William Shatner...

 • Jason Lee u boku Bruce'a Willisa

  Kevin Smith ponownie spotka się na planie z Jasonem Lee ("My Name Is Earl"). Ulubiony aktor twórcy komedii "Zack i Miri kręcą porno" wystąpi w filmie "A Couple of Dicks".

 • Uma Thurman w kostiumie Bruce'a Lee

  Bruce'a Lee.

 • David Bowie: Musical o legendzie kung fu

  Bruce Lee, nieżyjący słynny aktor i mistrz wschodnich sztuk walk, będzie bohaterem nowego musicalu na Broadway'u. W przedstawieniu znajdzie się prawdopodobnie muzyka Davida Bowiego.