• Informacje na temat:

  bruce lee zdjęcia

Artykuły na temat: bruce lee zdjęcia
 • "9-1-1": Szalone wypadki, żarty na planie i bohaterstwo strażaków - rozmawiamy z Ryanem Guzmanem

  ...jeżeli miałbym wybrać kogoś, kto wpłynął jakoś na moje życie i pomógł stać się lepszym człowiekiem, to był to Bruce Lee (...) Nie był może najlepszym aktorem na świecie, ale wyniosłem wiele z jego...

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • "Na dobre i na złe": Konica stracił czujność

  Kleksem w jednej osobie zrobiło na mnie piorunujące wrażenie. Doskonale pamiętam kolonie, podczas których stałem przy głośniku, z którego płynęła piosenka "King Bruce Lee karate mistrz", a teraz miałem(...) zachowałbym się w obliczu wojny będąc na miejscu mojej postaci. Nie oceniam, tylko pokazuję człowieka. - Biorę także udział w zdjęciach do filmu "Nie zostawiaj mnie" w reżyserii Grzegorza Lewandowskiego. To...

 • Bruce Lee: Powstaje serial

  Chińska telewizja rozpoczęła zdjęcia do serial u poświęconego Bruce'owi Lee - mistrzowi wschodnich sztuk walk i aktorowi, dzięki któremu kung fu zrobiło furorę na Zachodzie. Informację podały we wtorek, 10 kwietnia, chińskie media.

 • Zagra Bruce'a Lee

  Aarif Lee, wschodząca gwiazda kina z Hongkongu, zagra legendarnego aktora i mistrza kung fu Bruce'a Lee w biograficznym filmie opowiadającym o jego młodości.

 • Bruce Willis w "G.I. Joe 2"?

  Bruce Willis jest głównym kandydatem do roli generała Joe Coltona w sequelu "G.I. Joe".

 • "Wejście smoka" na płytach Blu-ray

  Od ponad trzech dekad minionych od czasu swojej przedwczesnej śmierci Bruce Lee pozostaje wciąż niekwestionowanym mistrzem ekranowych sztuk walki. Jego ostatni film, mistrzowskie "Wejście smoka", zwycięsko oparł się próbie czasu i dziś uznawany jest za najlepszy film o wschodnich sztukach walki w historii kina.

 • L. Jackson torturowany w "Oldboyu"

  Samuel L. Jackson dołączył do obsady remake'u "Oldboya" w reżyserii Spike'a Lee. W amerykańskiej wersji koreańskiego hitu z 2003 roku, zagra jednego ze strażników, który pilnuje głównego bohatera. Zdjęcia do filmu ruszą jesienią tego roku.

 • Filmowy luty z gwiazdami

  Tommy Lee Jones, Bruce Willis, Ryan Gosling, Michał Żebrowski i Adam Woronowicz - te gwiazdy pojawią się w lutym w polskich kinach. Jednak to nie koniec filmowych emocji w tym miesiącu. Już za trzy tygodnie poznamy tegorocznych laureatów Oscarów.

 • Najważniejsze filmy 2014! To na nie czekamy

  Nowe dzieła Roberta Rodrigueza, Davida Finchera, Christophera Nolana i Petera Jacksona. Ekranizacje komiksów, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty, kolejne odsłony popularnych serii. Oto najbardziej oczekiwane filmy drugiej połowy 2014 roku.