• Informacje na temat:

  bruce springsteen piosenkarz

Artykuły na temat: bruce springsteen piosenkarz
 • Zagrać w filmie o Springsteenie

  Bruce Springsteen, amerykański gitarzysta, kompozytor i piosenkarz rockowy, ogłosił na swojej stronie internetowej nabór fanów do kręcenia filmu dokumentalnego. Chętni mogą wystąpić przed kamerą, dzieląc się refleksją lub wspomnieniem dotyczącym muzyki "Bossa".

 • Bruce Springsteen na szczycie

  Album "Working On A Dream" Bruce'a Springsteena debiutuje na 1. miejscu światowej listy najpopularniejszych płyt.

 • Bruce Springsteen i rockowe seminarium

  Na papieskim, jezuickim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie rozpoczęło się cieszące się ogromną popularnością wśród studentów seminarium na temat twórczości rockmana Bruce'a Springsteena. Przedmiotem studiów są wątki biblijne w tekstach jego piosenek.

 • Gitarzysta RATM dołączy do Bruce'a Springsteena

  Tom Morello, gitarzysta grupy Rage Against The Machine dołączy do Bruce'a Springsteena podczas jego trasy koncertowej po Australii. Zastąpi tymczasowo stałego muzyka grupy Springsteena, Steve'a Van Zandta.

 • Miłość w czasach Busha

  Taylor Swift po wielu tygodniach oddała prowadzenie na amerykańskiej liście bestsellerów płytowych. Zgodnie z przewidywaniami otwiera ją w tym tygodniu Bruce Springsteen z "Working On A Dream".

 • Rockowe asteroidy

  Międzynarodowa Unia Astronomiczna postanowiła nazwać kilka z nowo odkrytych asteroidów na cześć znanych wykonawców rockowych. Do tej pory ciała niebieskie nazywano zazwyczaj imionami greckich bogów lub słynnych naukowców i odkrywców. Ostatnio na mapie nieba przybyły asteroidy "The Beatles", "Bruce Springsteen","Brian Wilson" i "Phil Spector".

 • Wilko Johnson wyrusza w pożegnalną trasę koncertową

  Angielski piosenkarz Wilko Johnson ogłosił, że w marcu wyruszy w pożegnalną trasę koncertową. U 65-letniego muzyka rozpoznano zaawansowaną chorobę nowotworową; Johnson zrezygnował z podjęcia leczenia.

 • Boysband, gwiazda TV i debiut

  Po cztery nominacje do prestiżowych nagród Brit otrzymali zreformowany boysband Take That, gwiazda telewizyjnego konkursu talentów Leona Lewis i prognozowany na debiutanta 2007 roku piosenkarz Mika.

 • Jak "Boss" wpłynął na ich życie

  Film, skomponowany z wypowiedzi i wspomnień fanów amerykańskiego piosenkarza Bruce'a Springsteena, trafi do polskich kin 22 lipca. Obraz przedstawia, w jaki sposób osobowość i muzyka "Bossa" wpłynęła na ich życie.

Wideo na temat: bruce springsteen piosenkarz
 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Dziennik zakrapiany rumem

  Nowojorski dziennikarz (Johnny Depp) porzuca metropolię na rzecz rajskiej wyspy Portoryko. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i szybko traci głowę dla zmysłowej Chenault (Amber Heard, "Piekielna zemsta"). Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z milionerem (Aaron Eckhart, "Mroczny Rycerz"). Bogacz knuje perfidną intrygę, żeby pozbyć się rywala.

 • Surogaci

  Świat bliskiej przyszłości. Ludzie żyją w zupełnej izolacji, kontaktując się między sobą jedynie za pośrednictwem robotów zwanych surogatami, które są lepszymi wersjami swoich ludzkich odpowiedników. W tym świecie jest na pozór całkowicie bezpiecznie, przemoc (jak się wydaje) skutecznie wyeliminowano. Agent FBI, Greer (Bruce Willis), a właściwie jego elektroniczny zastępca, pracuje w wydziale zabójstw. Pewnego dnia Greer zostaje zmuszony do, wielce ryzykownego, opuszczenia domu. Nie ma jednak...