• Informacje na temat:

  bruce springsteen żona

Artykuły na temat: bruce springsteen żona
 • "Vinyl": Tajemnice Devon Finestry

  ..., włącznie z komiksem Święty Terror , Poniedziałkowymi dziećmi i Love Goes to Buildings on Fire . Wszystkie z nich opowiadają o czasach, w których Bruce Springsteen i Patti Smith byli nastolatkami(...) Jorku. - Niedawno kręciliśmy scenę w klubie Max’s Kansan City, w którym występowali Peter Tosh, Bob Marley and the Wailers, a na widowni oglądali ich John Lennon i Bruce Springsteen, który włóczył się...

 • Bruce Springsteen przerabia Seegera

  Pojawiły się informacje, że w maju może się ukazać płyta Bruce'a Springsteena, roboczo określana jako "The Seeger Sessions". Miałyby się na niej znaleźć nagrane w 1998 roku przeróbki utworów Pete'a Seegera, słynnego folkowego pieśniarza i działacza politycznego, znanego z komunistycznych poglądów.

 • Bruce Springsteen: Folkowe przeróbki

  "We Shall Overcome - The Seeger Sessions" to oficjalny tytuł płyty Bruce'a Springsteena, zawierającej przeróbki nagrań Pete'a Seegera, słynnego folkowego barda i działacza politycznego, znanego z komunistycznych poglądów. Album ukaże się 25 kwietnia.

 • Biografia Bruce'a Springsteena: Urodzony z piętnem tragedii

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment biografii słynnego amerykańskiego rockmana Bruce'a Springsteena. Autorem książki zatytułowanej "Bruce" jest Peter Ames Carlin. Wybrany fragment opowiada historię rodziców Bruce'a. Historię mocno naznaczoną tragicznym wypadkiem małej Virginii Springsteen.

 • Dementuje plotki o romansie

  Nie zdradzałem swojej żony - przekonuje amerykański muzyk Bruce Springsteen.

 • Rockman powodem rozwodu?

  Nazwisko Bruce'a Springsteena pojawiło się w pozwie o separację biznesmena Arthura J. Kelly'ego. Mężczyzna twierdzi, że przed laty jego żona zdradziła go z rockmanem.

 • Bruce Springsteen: To bzdura!

  "Bezpodstawnymi i paskudnymi" plotka mi określił Bruce Springsteen pogłoski o swoim rozstaniu z żoną Patti Scialfa. "Jesteśmy ze sobą od 18 lat - to najlepsze 18 lat w moim życiu" - podkreśla popularny "Boss".

 • Bruce Springsteen jest wściekły

  Poznaliśmy szczegóły nadchodzącego albumu Bruce'a Springsteena i jego The E Street Band. Płyta "Wrecking Ball" ukaże się 5 marca.

 • Bruce Springsteen "High Hopes" (recenzja): Każdy by chciał mieć takie odrzuty

  Systematyczność, z jaką Bruce Springsteen wydaje swoje kolejne albumy, godna jest podziwu. Na dobrą sprawę 64-letni artysta mógłby siedzieć w domu i konsumować owoce swojej wieloletniej kariery.

 • Bruce Springsteen: Rozstanie z żoną?

  W plotka rskiej prasie pojawiły się nieoficjalne informacje o rozstaniu rockowego małżeństwa Bruce'a Springsteena (57 l.) i Patti Scialfa (53 l.). Według źródeł gazety "New York Post", popularny "Boss" rozpoczął nowy związek z wdową po ofierze ataku z 11 września 2001 roku.

Wideo na temat: bruce springsteen żona
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…