• Informacje na temat:

  bruce willis na wariackich papierach

Artykuły na temat: bruce willis na wariackich papierach
 • "Na wariackich papierach": Szaleństwo to metoda!

  ...i Bruce Willis w "Na wariackich papierach" grali właściwie... siebie. Aktorka miała już wtedy za sobą pełną sukcesów karierę modelki i kilka filmowych triumfów (m.in "Ostatni seans" i "Taksówkarz(...), pełnych miłości spojrzeniach. Pewnie wielu widzów oglądających "Na wariackich papierach" było zdania, że chyba trudno o mniej dobraną parę niż ta, którą stworzyli Shepherd i Willis. Ona...

 • Gwiazdy po latach: "Na wariackich papierach"

  Była modelka, Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i przemądrzały detektyw, David Addison Jr. (Bruce Willis) postanawiają wspólnie założyć agencję detektywistyczną "Blue Moon"... Tak powstaje jeden z najwybitniejszych seriali w historii telewizji. Pamiętacie "Na wariackich papierach"? Co słychać u bohaterów tej produkcji?

 • Bruce Willis nie umiał się całować

  Lato to czas, w którym gwiazdy Hollywood wyruszają na wakacje, o jakich my możemy jedynie pomarzyć. Baczne oko paparazzich niedawno wyśledziło Bruce'a Willisa (52 l.), który wraz ze znacznie od siebie młodszą dziewczyną Karen McDougal spędza wakacje na luksusowym jachcie w Porto Cervo na Sardynii.

 • Kochają na zabój

  ...coś więcej... David i Medeline z serialu "Na wariackich papierach" Dowcipny, zupełnie zwariowany detektyw David Addison (Bruce Willis) i dystyngowana, piękna Maddie Hayes (Cybill Shepherd...

 • "Na wariackich papierach": Będzie film?

  Bruce Willis ( "Szklana pułapka" ) ma nowy pomysł. Gwiazdor chce aby popularny w latach osiemdziesiątych serial "Na wariackich papierach" doczekał się swojej kinowej wersji. Willis wyraził także chęć zagrania w ewentualnym filmie. Na razie projekt został przedstawiony hollywoodzkim producentom.

 • Willis nie umie całować!!

  Cybil Shepard, z którą Bruce Willis zaczynał karierę w serial u "Na wariackich papierach", twierdzi, że przed laty aktor miał spore problemy z... całowaniem.

 • Nagroda dla Willisa

  Hollywoodzki aktor Bruce Willis zostanie uhonorowany specjalną nagrodą przez Kinematografię Amerykańską podczas 15. dorocznego Balu Sztuki Filmowej. Gwiazdor takich filmów jak: "Szklana pułapka", "Pulp Fiction" czy ostatnio "Szósty zmysł", otrzyma nagrodę za swój wkład w przemysł telewizyjny i filmowy.

 • Emmy dla Willisa

  W sobotę 26 sierpnia wieczorem ogłoszono w Pasadenie nazwiska pierwszych zwycięzców tegorocznych nagród Emmy, telewizyjnych odpowiedników Oscara, przyznawanych twórcom w Stanach Zjednoczonych. Jedną z nagród otrzymał Bruce Willis za gościnny występ w trzech odcinkach popularnego serialu komediowego "Przyjaciele".

 • Kolejna "Randka w ciemno"?

  Wytwórnia Revolution Studios zamierza zrealizować romantyczną komedię "Blind Date". Obraz będzie nową wersją filmu wyświetlanego w Polsce jako "Randka w ciemno" . Główne role w oryginale z 1987 roku zagrali Bruce Willis ( "Armageddon" , "Łzy słońca" ) i Kim Basinger ( "Tajemnice Los Angeles" , "8. Mila" ).

 • Gdzie się podziali tamci herosi?

  W czasach, kiedy nie było jeszcze bawidamków i lalusiów o nieskazitelnej urodzie, takich jak Robert Pattinson czy Zac Efron, w kinie rządzili twardzi mężczyźni, którzy częściej korzystali z pięści niż z zasad savoir-vivre'u. Nowy film Sylvestra Stallone'a - "Niezniszczalni" - stara się tę zamierzchłą epokę przypomnieć.

Zdjęcia na temat: bruce willis na wariackich papierach
Wideo na temat: bruce willis na wariackich papierach
 • Czołówka serialu "Na wariackich papierach"

  Była modelka, Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i przemądrzały detektyw, David Addison Jr. (Bruce Willis) postanawiają wspólnie założyć agencję detektywistyczną "Blue Moon"... Tak powstaje jeden z najwybitniejszych seriali w historii telewizji. Pamiętacie "Na wariackich papierach"?

Dyskusje na temat: bruce willis na wariackich papierach