• Informacje na temat:

  bruni w ciąży

Artykuły na temat: bruni w ciąży
 • Carla Bruni znowu w ciąży?

  ..."Czy 44-letnia Carla Bruni znowu spodziewa się dziecka?" - to pytanie nie schodzi z czołówek francuskiej prasy bulwarowej.

 • Bruni i Sarkozy: Będzie rozwód?

  Gdy Carla Bruni (44 l.) wychodziła za mąż za prezydenta Francji, czuła się wyróżniona. Teraz, gdy jest z nim w drugiej ciąży, i Sarkozy może trafić do więzienia, załamała się....

 • Carla Bruni w ciąży - wygadał się jej teść

  Plotki o ciąży 43-letniej pierwszej damy Francji pojawiły się na początku maja. Będzie to drugie dziecko Bruni i czwarte Sarkozy'ego, a zarazem pierwszy wspólny potomek prezydenckiej pary(...)". Pytana przez włoski tygodnik "Gente" o pogłoski na temat jej ciąży, odparła: "Mam zasznurowane usta. Nie z powodu arogancji czy skrytości, ale by coś chronić. I ze względu na mojego męża" - stwierdziła...

 • Bruni: Ciąża jest czymś banalnym

  Pierwsza dama Francji - Carla Bruni-Sarkozy - nie mówi publicznie zbyt wiele o swojej ciąży, ponieważ jest... przesądna. Poza tym, jej zdaniem, dla Francuzów jest to "mało interesujące".

 • Carla Bruni-Sarkozy pragnie syna?

  Francuskie portale internetowe żyją jednym pytaniem: czy Carla Bruni-Sarkozy chciałaby dać francuskiemu prezydentowi syna? Takie wnioski wyciągnęła prasa indyjska po deklaracji duchownego z cesarskiego miasta Fatehpur Sikiri, którego Carla miała trzykrotnie prosić o modlitwę za syna.

 • Przyznały się, że ich ciąże to wpadki!

  ...wpadka. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, nie byłam zachwycona" - wyjawiła w wywiadzie aktorka. Trzeba mieć odwagę, by wypowiedzieć tak mocne słowa. Jak poczuje się Jaś, jeśli kiedyś to(...) stanie bardzo się spodobało, tym bardziej, że podczas całej ciąży przytyła zaledwie kilogram! Anna Mucha szczerze wyznała, że jej ukochana Stefania nie była planowana, przynajmniej na tamtą...

 • Alfabet "CSI: Miami"

  ...". Wcześniej producenci proponowali gościnny występ Carli Bruni, która napisała do nich list o tym, jak bardzo lubi serię. H jak Horatio Jako jedyny bohater z oryginalnej obsady pojawił się we(...) traktowali, gdy dowiedzieli się o ciąży. P jak paradoks To niesamowite, że Marisol Delko aż do samej śmierci wyglądała tak fantastycznie. Chora na raka siostra Erica, której pozostało kilka...

 • "Kapitał ludzki" : W "złotej klatce"

  Pierwszy obrazek to wielka, elegancka, włoska rezydencja. W środku "pałacu" trzyosobowa rodzina: tata biznesmen Giovanni, mama Carla i dorosły synek Massimiliano. Na pierwszy rzut oka mają wszystko, ale tak naprawdę cały czas czegoś poszukują. Depresja w złotej klatce.

 • Chce mieć dziecko z prezydentem

  40-letnia żona francuskiego prezydenta, modelka i wokalistka Carla Bruni, chce zostać matką.

Wideo na temat: bruni w ciąży
 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.