• Informacje na temat:

  bruno z na dobre i na zle

Artykuły na temat: bruno z na dobre i na zle
 • Na dobre i na złe

  ...), Natalia Łągiewczyk (Viola), Magdalena Ostolska (mama Violi), Wojciech Chorąży (ojciec Violi), Bruno Campbell (Staś), Rafał Pyka (Bartek)

 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

 • "Na dobre i na złe": Chwile grozy

  Staś (Bruno Campbell), synek Karoli (Monika Pikuła), zapragnie szybko wyjść ze szpitala.

 • Kamilla Baar ciągle się zmienia

  Widzowie pokochali ją przede wszystkim za rolę Hany Goldberg w serialu "Na dobre i na złe". Jesienią aktorka zagra stanowczą policjantkę w "Na krawędzi", a jaka jest prywatnie?

 • Bruno Ciechowski: Pielęgnuję pamięć o moim ojcu

  Na początku lipca ukazała się książka "Obcy astronom" z tekstami Grzegorza Ciechowskiego (†44 l.). Za tym projektem stoi Bruno Ciechowski (22 l.). - Pielęgnuję pamięć o moim ojcu. Staram się(...), nie powiesz Bogu: pa. Obiecaj mi, że wszystko co jest we mnie złe, ominie cię i będziesz inny niż ja" - pisał Grzegorz w wierszu pt. "Nie tak jak ja" (cały tekst możesz przeczytać tutaj ). Bruno...

 • "X Factor": "Jedna wielka tragedia" poza programem

  Pierwszy odcinek "X Factor" na żywo toczył się w cieniu zmiany zasad w dogrywce. Producenci w ostatniej chwili wycofali się z przyznania Kubie Wojewódzkiemu podwójnego głosu.

 • "Na dobre i na złe": Zobacz, jak mieszka profesor Bart

  Zlokalizowany na zielonym Żoliborzu w Warszawie dom dla profesora Artura Barta (Piotr Głowacki) i jego rodziny produkcja "Na dobre i na złe" wynajmuje od prywatnych właścicieli.

 • "Na dobre i na złe": Jubileuszowe spotkanie z gwiazdami serialu

  Dokładnie 17 lat temu - w niedzielę 7 listopada 1999 roku o godzinie 16.35 - TVP2 rozpoczęła emisję 1. odcinka "Na dobre i na złe". W minioną sobotę gwiazdy serialu świętowały jubileusz podczas specjalnego wydania programu "Pytanie na śniadanie".

 • "Na dobre i na złe": Eksplozja uczuć w Leśnej Górze!

  Zdradzamy, że w 678. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 20 września w TVP2) wykończeni Ola i Przemek skorzystają z wizyty rodziców Pietrzakówny i zostawią pod ich opieką dzieci. A sami wyrwą(...) w końcu dla Julki i prof. Barta. Młoda Burska pojedna się z Lilką (Iwona Bielska) i zgodzi się nawet, by Tymek (Bruno Orzeł) spędził noc u babci. - Mama powiedziała mi, że wybrałem dobrą kobietę na...

 • "Na dobre i na złe": Lesław Żurek z własną żoną w serialu!

  Nie lada gratkę przygotowali dla fanów Lesława Żurka twórcy „Na dobre i na złe”: nie dość, że przystojny i popularny aktor wystąpi gościnnie w najsłynniejszym polskim serialu medycznym, to jeszcze w wątku z własną żoną Katarzyną Misiewicz!

Zdjęcia na temat: bruno z na dobre i na zle
Wideo na temat: bruno z na dobre i na zle
 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...