• Informacje na temat:

  bryan cranston

Artykuły na temat: bryan cranston
 • "Electric Dreams": Bryan Cranston w obsadzie

  Powoli poznajemy obsadę serialu "Electric Dreams: The World of Philip K. Dick". Jak donosi serwis Deadline w produkcji zagrają Bryan Cranston, Maura Tierney, Liam Cunningham.

 • Serial "Breaking Bad" na antenie Szóstki

  Jeden z najlepszych seriali ostatnich lat, "Breaking Bad", będzie można oglądać już od stycznia na antenie Szóstki. W każdą sobotę nadawane będą dwa odcinki serii: 3 stycznia - od godz. 23, a w kolejne soboty - od godz. 23.30.

 • "Electric Dreams: The World of Philip K. Dick": Bryan Cranston w obsadzie serialu

  Bryan Cranston, czyli Walter White z "Breaking Bad", został jednym z producentów wykonawczych serialowej antologii opartej o twórczość Philipa K. Dicka.

 • "Na skraju jutra" i "Godzilla" na Blu-ray i DVD

  Dwie najbardziej widowiskowe superprodukcje roku - filmy "Na skraju jutra" i "Godzilla" - zadebiutowały w piątek, 10 października, na płytach DVD i Blu-ray.

 • Wieści zza oceanu: Wraca "Słowo na L"; "Arrow", "Supergirl", "Riverdale" z nowymi sezonami

  Kolejny dzień TCA przyniósł nowe wiadomości. Bryan Cranston zagra główną rolę w nowym serialu twórców "Żony idealnej", na antenę powróci "Słowo na L", a CW wznowiło prawie wszystkie swoje produkcje.

 • Bryan Cranston: Cały pakiet!

  Najsłynniejszą jego kreacja jest rola w serialu "Breaking Bad", za którą otrzymał już 3 statuetki Emmy. Bryana Cranstona od piątku możemy oglądać też w filmie "Drive" w reżyserii Nicolasa Windinga Refna.

 • Pracujący w szkole średniej nauczyciel chemii, Walter White (Bryan Cranston), dowiaduje się, że pozostały mu co najwyżej dwa lata życia. Lekarze zdiagnozowali...

 • Bryan Cranston: Pocałunek z Julią Louis-Dreyfus

  Bryan Cranston, gwiazdor serialu "Breaking Bad", w osobliwy sposób postanowił pogratulować Julii Louis-Dreyfus statuetki Emmy dla najlepszej aktorki komediowej za rolę w satyrze politycznej "Figurantka".

 • Pracujący w szkole średniej nauczyciel chemii, Walter White (Bryan Cranston), dowiaduje się, że pozostały mu co najwyżej dwa lata życia. Lekarze zdiagnozowali...

 • Britney Spears niezadowolona z finału "Breaking Bad"

  Amerykańska wokalistka Britney Spears oznajmiła, że jest rozczarowana ostatnim odcinkiem znakomitego serialu "Breaking Bad". Na te słowa zareagował sam odtwórca głównej roli. Uwaga, duże spoilery.

Zdjęcia na temat: bryan cranston
Wideo na temat: bryan cranston
 • „Braking Bad”: Bryan Cranston zaczynał jako…

  Bryan Cranston od zawsze miał słabość do grania czarnych charakterów. Jednak zanim został nauczycielem dorabiającym sobie jako producent amfetaminy z serialu „Breaking Bad” zdarzyło mu się wcielić w postać zupełnie innego gatunku. I to dosłownie. Jay Leno dotarł do archiwalnego odcinka „Power Rangers” z 1993 roku, w którym Cranston użycza głosu postaci o imieniu Snizard, którą najlepiej można

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...

 • „Breaking Bad": Walter White powróci? Możliwe!

  Bryan Cranston, gwiazda popularnego serialu „Breaking Bad", skomentował swoją serialową śmierć. Zapytany przez prezenterkę Ashley Banfield o to, czy jego bohater - Walter White - wróci na ekrany telewizorów, odpowiedział: „Nigdy nie mów nigdy". Czy fani serii mogą już zacząć świętować?

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

Dyskusje na temat: bryan cranston