• Informacje na temat:

  bryce dallas howard zdjęcia

Artykuły na temat: bryce dallas howard zdjęcia
 • "Outlander": 10 seriali na długi weekend

  ...". W najnowszej serii możemy podziwiać popisy aktorskie gwiazd małego jak i dużego ekranu. Warto wspomnieć, że w drugim epizodzie pojawi się znany z "Gry o tron" Jerome Flynn. W trzecim - Bryce Dallas Howard(...), a zdjęcia do trzeciego właśnie trwają. Co czeka nas zatem w kolejnym rozdziale? Sezon trzeci "Outlandera" to nowy rozdział historii Claire i Jamiego - i to taki, w którym na twórców oraz aktorów czeka...

 • "Jurassic World": Jest zwiastun

  Jest już pierwszy trailer długo oczekiwanego widowiska "Jurassic World". To kontynuacja popularnej serii sprzed kilkunastu lat, zapoczątkowanej słynnym "Parkiem Jurajskim" Stevena Spielberga.

 • Seth Gabel na granicy światów

  ..."wersje" Lincolna Lee. 29-letni aktor najbardziej znany jest z występów w serialach "Bez skazy" i "Seks, kasa i kłopoty". W życiu prywatnym jest mężem aktorki Bryce Dallas Howard. Para oczekuje obecnie(...), gdzie powstaje "Fringe". - Na ostateczną decyzję czekałem przez całe lato. Wreszcie producenci odezwali się do mnie, a dodatkowo okazało się, że mój grafik nie koliduje ze zdjęciami. Z radością więc...

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Bryce Howard zastąpi Kidman?

  Bryce Dallas Howard, córka reżysera Rona Howarda ( "Apollo 13" (1995) i "Grinch - Świąt nie będzie" ), najprawdopodobniej obejmie główną rolę w filmie "Manderlay". Na planie tej opowieści zastąpi zdobywczynię Oscara Nicole Kidman ( "Inni" , "Godziny" ). Obraz będzie drugim epizodem trylogii Larsa von Triera, zapoczątkowanej "Dogville" .

 • Córka Rona Howarda w "Spider-Manie 3"

  Bryce Dallas Howard ( "Osada" , "Manderlay" ) wystąpi w trzeciej części przebojowego "Spider-Mana" . Córka słynnego hollywoodzkiego reżysera Rona Howarda ( "Kod Da Vinci" ), zagra w filmie Gwen Stacy, ukochaną Petera Parkera.

 • Aktorska zmiana u Shyamalana

  Bryce Dallas Howard, córka reżysera Rona Howarda ( "Piękny umysł" ), zagra główną rolę żeńską w filmie "The Woods", który nakręci M. Night Shyamalan ( "Znaki" ). Młoda aktorka zastąpi na planie dreszczowca Kirsten Dunst ( "Spider-Man" ), która zainteresowała się innym projektem. Dla Howard "The Woods" będzie kinowym debiutem u innego reżysera niż jej ojciec.

 • Znana aktorka w "Zmierzchu 3"

  Filmowa Bella Swan, bohaterka sagi "Zmierzch", powinna mieć się na baczności. W trzeciej części serii zmieni się twarz jej głównego wroga.

 • "Terminator" jakiego jeszcze nie było

  Nowe wieści z planu "Terminatora: Ocalenie". Reżyser obrazu McG informuje, że zakończono zdjęcia, trwa już postprodukcja, a efekty specjalne będą rewolucyjne.

 • Nie chce Bale'a za męża?

  Zdjęcia do nowej części "Terminatora" jeszcze dobrze się nie rozpoczęły, a już może dojść do opóźnienia. Jedna z aktorek postanowiła wycofać się z udziału w projekcie "Terminator Salvation: The Future Begins".

Zdjęcia na temat: bryce dallas howard zdjęcia