• Informacje na temat:

  brylewska sara

Artykuły na temat: brylewska sara
 • Ona ma 22 lata, on 40. Rzuciła go!

  Muzyk jazzowy, 40-letni Tymon Tymański , rozstał się niedawno ze swoją przyjaciółką, o 18 lat młodszą córką gitarzysty Roberta Brylewskiego, Sarą. "Od początku związku jej odejście wisiało w powietrzu" - twierdzi Tymański.

 • Fryderyki 2015 (nominacje): Pięć szans Artura Rojka

  Poznaliśmy nominacje do nagród polskiego przemysłu muzycznego Fryderyki. Najwięcej szans na statuetki mają Artur Rojek oraz duet Fisz Emade Tworzywo.

 • Tymon Tymański chwali żonę za wyrozumiałość: Zdarza mi się wylądować w nie swoim łóżku

  Trójmiejski muzyk Tymon Tymański (50 l.), szerszej publiczności znany z programu "Azja Express", opowiedział o swoim związku z Marią (32 l.), nie kryjąc, że z wiernością bywa u niego na bakier.

 • Sara Brylewska solo (piosenka "Wojny gwiezdne")

  "Wojny gwiezdne" to pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album Sary Brylewskiej zatytułowany "Skąd przyszłaś". Premiera albumu 1 kwietnia.

 • Maria Tymańska: Najfajniejsza matka w polskim show-biznesie?

  Nie jest tajemnicą, że Tymon Tymański (47 l.) to bardzo kochliwa istota. Muzyk ma na swoim koncie liczne związki, które wzbudzały spore kontrowersje. Tymon z reguły wybierał na swoje partnerki kobiety, które były "mocno nieletnie". Jednak teraz wygląda na to, że Tymański w końcu się ustatkował i to u boku dziewczyny, która wydaje się być równą babką. Poznajcie Marię Tymańską (28 l.), najciekawszą matkę-polkę w polskim show-biznesie!

 • Sara Brylewska "Skąd przyszłaś": Siła współdziałania (recenzja)

  Nie reggae, nie elektronika. Debiutancki album Sary Brylewskiej to płyta popowa, choć złożona z różnych brzmień. Stanowi przemyślaną i świadomą kobiecą wypowiedź.

 • Woodstock: Ziggie Piggie z Robertem Brylewskim

  Na dużej scenie XVI Przystanku Woodstock zaprezentuje się grupa Ziggie Piggie z weteranem rodzimej sceny alternatywnej, Robertem Brylewskim (m.in. Brygada, Kryzys, Izrael, Armia).

 • Tymon Tymański: "Mam słabość do młodych kobiet"

  "Uwierzcie mi, że moi koledzy muzycy są z 15-latkami po koncercie tylko na chwilę. A ja się zakochałem" - tak Tymon Tymański bronił kontrowersyjnego związku z nastoletnią córką muzyka Roberta Brylewskiego.

 • Tańcząca Brodka: Krew, pot i łzy

  Do sieci trafił teledysk "Dancing Shoes" Brodki nakręcony do remiksu przygotowanego przez Kamp! Utwór pochodzi z minialbumu "LAX", który powstał w Red Bull Studio w Kalifornii.

 • Festiwal "In Memoriam" upamiętniający Grzegorza Ciechowskiego

  W Tczewie - rodzinnym mieście lidera zespołu Republika, Grzegorza Ciechowskiego, odbędzie się w sobotę (23 sierpnia) festiwal "In Memoriam" poświęcony temu muzykowi i wokaliście. Przed tczewskim dworcem stanie też wystawa prezentująca m.in. niepublikowane dotąd zdjęcia artysty.

Zdjęcia na temat: brylewska sara
Wideo na temat: brylewska sara
 • Tymon Tymański o romansie z 13-latką: Zakochałem się

  45-letni Tymon Tymański nie ukrywa swojej słabości do bardzo młodych kobiet. Jego obecną partnerką jest 26-letnia Marysia. Wcześniej muzyk związany był m.in. z córką Roberta Brylewskiego, Sarą. Gdy dziewczyna poznała Tymańskiego, miała zaledwie 13 lat. Jak wokalista tłumaczy dziś swoje "inspiracje"? "Byliśmy ze sobą osiem lat i przeżyliśmy ten czas w przyjaźni i wsparciu. (...) Zakochałem się" - wyznaje. (Dzień dobry TVN/x-news)