• Informacje na temat:

  bryndal syn

Artykuły na temat: bryndal syn
 • Sepleniący Bryndal w serialu

  Jednak to czwarty odcinek (25 marca, godz. 21:30) będzie prawdziwą eksplozją wybitnych epizodów. Po pierwsze, w roli nieco postrzelonego, sepleniącego stróża nocnego wystąpi ulubieniec minionej edycji "Tańca z Gwiazdami" - Rafał Bryndal. Okazuje się, że Bryndal to prawdziwy człowiek renesansu - radiowiec, satyryk, tekściarz, tancerz. Czy teraz przyszedł czas na poważne aktorstwo? Twórcy serialu...

 • Sepleniący Bryndal w serialu

  Nowa produkcja TVN - serial "39 i pół", już zdążyła przyzwyczaić swoich fanów do znanych twarzy w epizodach. W najbliższym - trzecim - odcinku na ekranie w niewielkich rolach pojawią się wokalista Lady Pank - Janusz Panasewicz wcielający się we właściciela komisu muzycznego oraz Stefano Terrazzino jako tajemniczy Zorro zabiegający o względy Anki (Daria Widawska).

 • - Marzenia się spełniają, znów gramy w Krakowie! - powitał publiczność Sebastian Karpiel Bułecka podczas koncertu w ramach festiwalu muzyki świata Rozstaje. Na krakowskim Rynku Głównym Zakopower nie miał kogo ubić i usiec - wszyscy tupali w rytm.

 • Nowa formuła Festiwalu Gwiazd

  Artyści z ośmiu krajów Europy, parada gwiazd ulicami miasta, koncert Lou Begi, pokazy i warsztaty filmowe, teatralne i muzyczne to atrakcje przygotowane przez organizatorów XIV Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, który odbędzie się w lipcu - poinformowała w piątek Jadwiga Bober z Domu Kultury w Międzyzdrojach.

 • Gdańsk: Najlepsze teledyski po raz 19.

  Dziś (10 września) tradycyjnie w Gdańsku rusza trzydniowa 19. już edycja Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2010. Na uroczystej gali nagrodzenia najlepszych teledysków wystąpi m.in. Czesław Śpiewa.

 • Na co do kina?

  Ten weekend zapowiada się iście wakacyjnie, a wizyta w kinie może tylko jeszcze poprawić i tak już dobry nastrój.

Zdjęcia na temat: bryndal syn