• Informacje na temat:

  brytyjki

Artykuły na temat: brytyjki
 • Książę Filip znów za kierownicą!

  Niedawno media obiegła wieść o wypadku samochodowym z udziałem księcia Filipa (97 l.). Auto prowadzone przez męża królowej Elżbiety zderzyło się z innym pojazdem, w wyniku czego ranna została jedna osoba . Mowa o Emmie Faiwather, która po całym zdarzeniu nie ukrywała, że ma spory żal do rodziny królewskiej. "Wiem, że królowa jest zajęta, ale byłoby mi naprawdę miło, gdyby do mnie zatelefonowała. Kocham rodzinę królewską, ale czuję się zignorowana i odrzucona. Czuję ogromny ból z tego powodu"...

 • Rita Ora: Zawstydzająca wpadka Brytyjki

  Rita Ora usunęła swój wpis na Twitterze. Później stwierdziła, że jej konto zostało zhakowane. Nikt jej jednak nie uwierzył. Co takiego zawierał wstydliwy wpis?

 • Adele zrobiła wszystkich w konia?

  Kiedy wokalistka pod koniec czerwca podała do publicznej wiadomości, że spodziewa się dziecka, wszyscy myśleli, że jest w trzecim, maksymalnie czwartym miesiącu ciąży. Tym większe zaskoczenie budzi fakt, że według ostatnich plotek 24-letnia Brytyjka ma urodzić już we wrześniu!

 • Florence & The Machine "What Kind Of Man": Nowy klip i szczegóły płyty!

  1 czerwca ukaże się trzeci album projektu Florence & The Machine, za którym stoi rudowłosa Brytyjka Florence Welch.

 • Kate Moss obnosi się z nałogiem tytoniowym

  Kate Moss ma dość nietypowy sposób na świętowanie Dnia bez Papierosa. Brytyjka zlekceważyła święto organizowane przez swoich rodaków i ostentacyjnie zapaliła papierosa na wybiegu.

 • Nowy album PJ Harvey nagrywany na oczach fanów

  Wokalistka postanowiła zademonstrować wszystkim zainteresowanym, jak powstaje jej najnowszy album.

 • Gisele najlepiej zarabiającą modelką

  Pomimo kryzysu modelki wciąż mogą liczyć swoje zarobki w milionach dolarów. Na szczycie modowej listy płac znalazły się Brazylijka Gisele Bundchen , Niemka Heidi Klum i Brytyjka Kate Moss .

 • Jessie Ware powraca do Polski

  7 lutego 2015 roku na Torwarze w Warszawie wystąpi Jessie Ware. Brytyjska wokalistka przyjedzie do Polski w ramach europejskiej trasy, promującej jej najnowszy album - "Tough Love".

 • Kate Moss zaręczona

  Wygląda na to, że kolejna słynna Brytyjka stanie w tym roku na ślubnym kobiercu. Supermodelka Kate Moss zaręczyła się ze swoim partnerem, rockmanem Jamiem Hincem .

 • Co planuje Adele?

  Brytyjska wokalistka Adele przebywa obecnie w Los Angeles. Prasa spekuluje na temat zamiarów wokalistki.

Zdjęcia na temat: brytyjki
Wideo na temat: brytyjki
 • Ale zaskoczenie! Tom Cruise zaręczył się z 22-latką!

  Zagraniczne media donoszą, że Tom Cruise poprosił o rękę swoją asystentkę Emily Thomas. Do zaręczyn 53-letniego aktora i 22-letniej Brytyjki miało dojść w Wiedniu. Źródła portalu "Radar Online" twierdzą, że uczucie Cruisa jest tak silne, że bez wahania zdecydował się na poważny krok. Para spotyka się ze sobą od końca 2014 roku. Na razie brak oficjalnego potwierdzenia informacji ze strony aktora

Dyskusje na temat: brytyjki