• Informacje na temat:

  brytyjska aktorka

Artykuły na temat: brytyjska aktorka
 • Nie tylko modelka. Naomi Campbell jako aktorka filmowa i telewizyjna

  ...ekranie. Gdzie mogliśmy ją zobaczyć? The Chiffy Kids Pierwszym serialem, w jakim pojawiła się ciemnoskóra modelka, była mało znana, brytyjska seria familijno-komediowa "The Chiffy Kids" z 1978(...) odcinkach jako redaktorka poczytnego modowego magazynu. Jestem taka piękna! W  2018 roku  Naomi pojawiła się w, uwielbianej przez widzów, komedii "Jestem taka piękna" u boku Amy Schumer.  W tym...

 • Jimmy Page spotyka się z 25-letnią aktorką

  Plotkarskie media donoszą o nowym związku 71-letniego Jimmy'ego Page'a. Gitarzysta Led Zeppelin spotyka się z 25-letnią aktorką, reżyserką i poetką.

 • "Outlander": Caitriona Balfe uznana za najlepszą szkocką aktorkę

  W niedzielę Catriona Balfe (Claire Fraser) odebrała szkocką nagrodę BAFTA w kategorii najlepsza aktorka.

 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • "Szpital Good Karma": Brytyjski serial debiutuje w Polsce

  ...realiami są źródłem zarówno zabawnych, jak i wzruszających sytuacji. W rolę Ruby wciela się Amrita Acharia, aktorka o nepalsko-ukraińskich korzeniach. Akcja serialu toczy się na Goa w południowych...

 • Znana aktorka zaczynała jako call girl

  Znakomity nowojorski reżyser Peter Bogdanovich wraca w wielkim stylu, porywając nas do świata marzeń o wielkiej sławie. Garść trafnych obserwacji, świeży dowcip i znakomici aktorzy!

 • "Czarne lustro": Zabawa gatunkami, brytyjski humor i aplikacje

  ...lub uprzykrza komuś życie. Szczególną uwagę należy zwrócić na Andreę Riseborough ("Niepamięć, "Zwierzęta nocy"). Aktorka pokazuje się tutaj z jak najlepszej strony, bez problemu wcielając się...

 • Helen Mirren ma dublerkę młodszą o 39 lat

  Mimo 69 lat brytyjska aktorka Helen Mirren wygląda tak kwitnąco, że na planie jej nowego filmu "Eye in the Sky" wspomaga ją młodsza aż o 39 lat dublerka!

 • Książę Harry ma nową dziewczynę? To piękna aktorka

  Wygląda na to, że książę Harry (30 l.) znalazł kolejny obiekt westchnień. Tym razem w oko wpadła mu znana aktorka.

 • Kaya Scodelairo nową gwiazdą "Piratów z Karaibów"

  Brytyjska aktorka Kaya Scodelairo zagra główną kobieca postać w piątej części "Piratów z Karaibów" - producent serii, Jerry Brickheimer, poinformował na Twitterze. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w lutym w Australii.

Zdjęcia na temat: brytyjska aktorka
Wideo na temat: brytyjska aktorka
 • Agata Buzek w brytyjskim filmie

  Aktorka zagra siostrę zakonną. Poznaj szczegóły!

 • Seksualni, niebezpieczni

  Kinowa wersja popularnego i dziś kultowego brytyjskiego serialu. Losy czwórki ekscentrycznych bohaterów, tym razem po ukończeniu nauki i ich przygody na wakacjach. Brytyjska odpowiedź na "American Pie". Błyskotliwie śmieszna komedia zachwyciła widzów i krytyków, bijąc na Wyspach historyczny rekord otwarcia "Bridget Jones: W pogoni za rozumem" i w ciągu dwóch tygodni dystansując "Borata" w wyścigu o miano angielskiej komedii wszech czasów. Po egzaminach kończących naukę w liceum, czterech...

 • Zjawiskowa 64-latka

  Legendarna brytyjska aktorka Jacqueline Bisset (m.in. "Morderstwo w Orient Ekspresie", "Słodka jazda", "Pod wulkanem") w Hollywood 13 grudnia.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

Dyskusje na temat: brytyjska aktorka