• Informacje na temat:

  brytyjska rodzina królewska

Artykuły na temat: brytyjska rodzina królewska
 • Skandal w rodzinie królewskiej?! Księżniczka Beatrycze zaskoczyła wszystkich!

  Do tej pory brytyjska rodzina królewska była mocno konserwatywna i wszelkie odstępstwa od sztywnych reguł odbijały się szerokim echem. Jednak od momentu wstąpienia do rodziny Meghan Markle (37 l.) sytuacja nieco się zmieniła. Na początku wieść o ślubie księcia Harry’ego (34 l.) z amerykańską rozwódką wstrząsnęła zagranicznymi mediami. Z biegiem czasu Meghan jednak udowodniła, że zasługuje na...

 • Kobieca wersja "Jak zostać królem"

  W "Jak zostać królem" poznaliście ich ojca, teraz czas, żeby podejrzeć, jak żyją księżniczki. Już 3 lipca w kinach "Randka z królową" - nowa komedia o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

 • Rozwód w rodzinie królewskiej stał się faktem! A jednak!

  A jednak to prawda! Dopiero teraz rzecznik Pałacu Buckingham potwierdził, że w brytyjskiej rodzinie królewskiej doszło do rozwodu. Lady Davina i Garry Lewis nie są już małżeństwem.

 • Morrissey: Kontrowersyjna ikona indie rocka

  Wokalista i tekściarz oraz lider legendarnej grupy The Smiths wystąpi 19 listopada w warszawskim klubie Stodoła, a 21 listopada w krakowskiej Łaźni Nowej.

 • Meghan Markle podzieliła rodzinę królewską! Będzie tylko gorzej?!

  ...ścieżkach, a także prywatnym życiu. To było ostatnie publiczne pojawienie się księżnej przed świętami Bożego Narodzenia. Następnego dnia cała rodzina królewska spotkała się na corocznym, przedświątecznym(...).  Na razie bliscy Harry’ego przymykają oko na wybryki Meghan, tłumacząc je błogosławionym stanem księżnej. Mają nadzieję, że po narodzinach dziecka żona księcia wyciszy się, skupi bardziej na rodzinie...

 • "Interstellar" na płytach Blu-ray i DVD

  31 marca na płytach Blu-ray i DVD pojawia się głośny "Interstellar" z Matthew McConaugheyem, Anne Hathaway i Michaelem Cainem w rolach głównych.

 • Zara Tindall urodziła! Rodzina królewska powiększyła się

  Rodzina królewska znów się powiększyła! Najpierw księżna Kate urodziła małego Louisa, a teraz wnuczka królowej Elżbiety, Zara Tindall (37 l.) wydała na świat córkę. Dobrą nowinę ogłosił Pałac Buckingham.

 • Rodzinna królewska pomaga Madonnie

  Brytyjska rodzina królewska pomoże Madonnie w pracach nad jej filmem "W.E", opowiadającym historię romansu Wallis Simpson z królem Wielkiej Brytanii Edwardem VIII.

 • Książę George i inni członkowie królewskiej rodziny w ciągłym niebezpieczeństwie. Coś okropnego!

  ...małego księcia i dwóch dżihadistów. Całość była opatrzona komentarzem: "Wkrótce początek roku szkolnego. Nawet rodzina królewska nie zostanie pozostawiona sama sobie".  Podawał również adres szkoły(...) wydarzeniach i podróżach. Na szczęście krok za nimi podąża cały oddział ochrony, ale nigdy nie wiadomo, czy jakiemuś psychopacie nie uda się zbliżyć do maluchów. A pamiętać trzeba, że brytyjska rodzina...

 • Harry Potter krytykuje królową

  Daniel Radcliffe przechodzi spóźniony okres nastoletniego buntu. Niedawno skrytykował angielską królową. Według młodego aktora brytyjska rodzina królewska uosabia wszystko, co "złe" w Wielkiej Brytanii.