• Informacje na temat:

  brytyjska służba krolewska

Artykuły na temat: brytyjska służba krolewska
 • Meghan Markle podzieliła rodzinę królewską! Będzie tylko gorzej?!

  ...służba Pałacu Kensington, od świtu postawiona jest w stan gotowości. Już dwie asystentki zrezygnowały z pracy dla Meghan, a jedna z nich została doprowadzona przez księżnę do łez, gdyż żona Harry’ego...

 • Piraci z Karaibów uczą (się) języka niemieckiego

  Od kultowego "dziń dybry" z "'Allo 'Allo!" po pythonowskie żarty z imion Rzymian w "Żywocie Briana". Nic tak dobrze nie robi komedii jak zgrywa z gramatyki i języków obcych. Potwierdza to wchodzący na ekrany, familijny hit "Kapitan Szablozęby i skarb piratów".

 • Elżbieta II i członkowie królewskiej rodziny w żałobie. Nie żyje Margaret Rhodes

  ​Przez lata miały taką tradycję. Niemal w każdą niedzielę po mszy świętej spotykały się, by wypić wspólnie herbatę, pograć w karty, obejrzeć skróty wyścigów konnych albo po prostu porozmawiać. Ostatnio wprawdzie rzadziej, ale królowa starała się jak najczęściej wygospodarować wolny czas, bo bardzo lubiła jej towarzystwo. Niestety, w niedzielę 25 listopada Elżbieta II (90 l.) dowiedziała się, że jej droga przyjaciółka Margaret Rhodes (†91 l.) nigdy już jej nie odwiedzi.

 • Sophie Turner: Edukacja seksualna na planie "Gry o tron"

  Gwiazda serialu "Gra o tron" - Sophie Turner - przyznała, że dzięki roli w serialu HBO nie musiała uczęszczać w szkole na lekcje... wychowania seksualnego.

 • Książę Karol: Na jaw wychodzą jego sekrety. Nie świadczą o nim najlepiej...

  ...miejsca na oszczędności.  Może szokować fakt, że osobista służba księcia Karola liczy około 100 osób. Gdy ktoś spotyka się z księciem Karolem w jego rezydencji w Clarence House, do pokoju gościnnego...

 • "Asterix i Obelix...": Veni, vidi... i nici!

  Najnowsza odsłona przygód Asteriksa i Obeliksa to pierwszy francuski film wyprodukowany w technice 3D. Tym razem dzielni Galowie wyruszają na odsiecz Jej Królewskiej Mości, by uchronić Anglię przed podbojem Juliusza Cezara.

 • Księżna Kamila ma problem z alkoholem? Zaskakujące doniesienia zagranicznej prasy

  Środa, 8 marca. W jednej z sal Pałacu Buckingham w Londynie odbywa się przyjęcie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Gospodarzem spotkania jest żona następcy brytyjskiego tronu, księżna Kamila (69 l.). W świetnym humorze wita i zabawia przybyłych gości. Z każdym zamienia kilka zdań, co jakiś czas sięgając po kolejny kieliszek z napojem…

 • Ta historia wcale się nie zestarzała

  Od piątku, 2 listopada, na ekranach polskich kin oglądać można komedię "Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości". Jak ocenia ją twórca komiksu (wespół z René Goscinnym) Albert Uderzo, który od ponad pół wieku bawi kolejne pokolenia opowieściami o parze najsympatyczniejszych Galów świata.

 • Niezwykły ślub kamerdynera Lady Diany!

  Paul Burrell nie posiada się z radości! Żałuje tylko, że ukochana księżna nie mogła uczestniczyć w tym najszczęśliwszym dniu jego życia...

 • Nazywam się Bond, James Bond

  Nazywam się Bond, James Bond - tak przedstawia się najbardziej znany na świecie agent Jej Królewskiej Mości o kryptonimie 007. Te dwa zera oznaczają, że ma prawo zabijać w imieniu Korony, ponadto lubi wódkę z martini (wstrząśniętą, nie mieszaną), kobiety (lgną do niego jak muchy do miodu), szybkie i dobrze wyposażone samochody. O przygodach Bonda nakręcono 21 filmów, obecnie na ekranach mamy ostatni - "Casino Royale" .